Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha télre megint minden bezárna...

Ha télre megint minden bezárnak, meg minden rendezvényt lefújatnak, akkor a kormány azt a magukat oltatni nem akarókra fogja kenni?

Figyelt kérdés
Most ugye az van, hogy elvileg nem fognak olyan korlátozásokat behozni, ami az oltottakat is érinti. De elképzelhető, hogy majd mégis hoznak ilyeneket, és akkor majd az lesz az indokuk az ígéretszegésre, hogy nem oltatták be elegen magukat, és ez így nekik köszönhető? Majd jön a buzdítás, hogy mindenki oltasson, és akkor tavaszra talán jöhetnek az enyhítések?

2021. szept. 29. 10:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

"Egyes emberek a legjobb barátaikkal, sőt közvetlen rokonaikkal mehetnének ölre ez miatt. "


Sajnos ez sok esetben uszítás nélkül is megy, elég csak a másik oldallal szimpatizálni. Hallottam nem egy-két sztorit erröl. Barátok, rokonok vesztek össze, és romlott meg a kapcsolatuk. Értelmetlen az egész, mint a focihuligánoknál, akik bárkit megvernek vagy meghurcolnak, mert van egy, az ellenfél csapatának színére festett ruhadarab rajta. Van egy ismerösöm, nagy fradista, a lányának sem engedi, hogy lila ruhát vegyen fel. Szánalmas...

2021. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem lesznek nagymértékű korlátozások, akkor sem ha százak halnak majd meg naponta. Jövőre választás.
2021. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván így lesz. Az oltottak pedig azért kerülnek kórházba, mert a delta variáns, meg miért nem vették fel a 3. oltást. Más országokban is ez a propagandaszöveg megy. "Pandemic of the unvaccinated", na persze. Van még olyan, aki elhiszi, hogy ha 90+% oltott lesz, akkor vége lesz a járványnak, és minden olyan lesz, mint régen?
2021. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
A covid olyan lesz, mint az influenza. Szezonálisan vissza fog térni, pár száz ember elkapja, páran bele is halnak és van ellene oltás. Ennyi.
2021. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14: Ez világos. De vajon a kormányok mikor kezdik el úgy kezelni, mint az influenzát?
2021. szept. 29. 11:57
 16/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Most komolyan itt tartunk másfél év után újra? Ez rohadtul nem influenza, csak tavaly alsó hangon tízezren belehaltak, az egészségügyi rendszer túlterhelődött.


Melyik évben volt ilyen az influenza miatt?

2021. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Ez az!Volt próba csak nem jött be a H1N1 idején.Most sikerült kellően pánikot kelteni,gratula hozzá minden egyes szereplőnek!Csak az a helyzet hogy nem mindenki szpja be

Menjenek a pcsába a hülye oltásaikkal és korlátozásaikkal együtt egy keményebb influenza szezonnál nem veszélyesebb vírussal ami egy nátha vírus.

A rettegett delta meg olyan mint egy allergia XD Hű de veszélyes b+

Mindent és mindenkit be kell zárni a vadászati kiállítás után ugyanis csak akkor lesz roppant veszélyes🤦‍♀️🤦‍♀️

ADE jelenség is már befigyelt úgy rendesen de menjetek a boosterre is hisz nem az én egészségem bánja👀

2021. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
#17: Azért nem kell fél vállról venni sem! De hogy ez a Covid nem fog teljesen eltűnni, az tuti.
2021. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
az oltásellenes ellenzék miatt lesz bezárás, eü ellátás felfüggesztése.
2021. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%

#19: Látom, a Fidesz propagandát benyaltad teljesen...

Az ellenzék SOSEM volt oltásellenes. Mindössze annyit mondtak, azt is csak néhányan, hogy nem kellene külön utakon járni és nem kéne a semmire való kínai vacakkal oltani (amit mellesleg egyik EU ország se tesz csak mi).


Én is ellenzéki vagyok. Beoltattam magam. Pfizerrel, mert nekem nem kell se a hatástalan kínai lötty, sem a mutyizott ruszki cucc.

2021. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!