Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy az Elk😡rtuk jobban...

Igaz, hogy az Elk😡rtuk jobban érdekli az embereket, mint az új James Bond film? Akkor van politikai érdeklődés a film felé mégis?

Figyelt kérdés

Most olvasom, hogy a Corvin moziban, ahol egyáltalán műsorra tűznék napi egy alkalommal, ha jól olvasom ott már többen lefoglalták rá a helyet, mint a slágernek számító James Bond filmre. Nem tudom hogy ez igaz-e vagy elszámoltak valamit az újságírók?


Akkor ezek szerint valóban van érdeklődés a multunk megismerése iránt a fiatalokban?


Utolsó kérdésem az lenne, hogy Magyarországon csak a Korvinban vagy máshol is játszák? Én a polusba szeretném meglesni, mert közel van. Lesz itt is?


[link]



2021. szept. 29. 16:04
A kérdező szavazást indított:
igen
Nem.
nem tudom
93 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván jobban érdekli, nincs ebben semmi meglepő.
2021. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

és belinkeli a 8-at, ahol bármit hazudnak

ennyire szar a felhozatal a cap-nál, hogy csak hülyéket lehet ideküldeni?

2021. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Az ellenzéknek is kellene egyet csinálni a lopásokról.😉
2021. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

ha 10x megnézed, javítod a statisztikát, minjdárt megírhatjátok, hogy 10 embert érdekelt, és egy egész zsák krumplit hazavihetsz

ha van hozzád hasonló 10 idita, akkor már 100 embert érdekelt a film.

még az iskolásokat kell kihajtani, az már több ezer néző

zsepit mindeképpen vigyél

2021. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
A magyarok többsége úgyis csak letölti majd.
2021. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

1 "Nyilván jobban érdekli, nincs ebben semmi meglepő."


Miért nyilvánvaló hogy jobban érdekli? Hiszen James Bond filmek ezerszer annyi költségvetésből készülnek és minden fél órában összetörnek látványosan egy több milliós díszletet. Ezzel nem vetekedhet egy olyan magyar film, aminek a történelmi kimenetelét mind ismerjük. Hiszen ezért nézzük meg a történelemért, nem azért hogy Juliska és Jancsi össze jön-e

2021. szept. 29. 16:13
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
hát minek nézed meg, kérdező?
2021. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

3 "Az ellenzéknek is kellene egyet csinálni a lopásokról.😉"


Akár. Azt kellene leforgatni, hogy Gyurcsány hogy harcolt, amikor a határzárat békésen kinyitó, ünneplő békés tömeget a magyar rendőrök brutálisan megtámadták https://www.youtube.com/watch?v=UHDK92EzvB4

2021. szept. 29. 16:18
 9/32 A kérdező kommentje:
2 ezért kérdezem mert magam sem vagyok biztos hogy igazat ír a cikk
2021. szept. 29. 16:18
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Az Elkxrtuk kinn van mindenfelé az óriásplakátokon, őszintén nem is tudtam, hogy van új Bond-film, nem vagyok nagy mozis.

Nyilván több ember tud róla, így talán többen is foglaltak helyet.

2021. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!