Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudok kulturált politikai...

Hol tudok kulturált politikai oldalakat olvasni, ami esetleg tartalmaz társadalom kritikát vagy reálisan látja a dolgokat és meg is indokolja?

Figyelt kérdés

Szeretek a politikával foglalkozni, de még csak 20 éves egyetemista vagyok és a szakomnak semmi köze nincs a politikához.

Érdekelnek az aktuális hírekről kialakult vélemények és ezekről szeretnék olvasni. A társadalom kritikák is érdekelnek, de ahány ember annyi vélemény. Nekem is megvan a saját véleményem mind a társadalomról és mind az aktuális politikáról, ami részben összefügg, de ezt se tudom megosztani nagyon senkivel.


Van olyan hely ahol lehet ilyenekről olvasni vagy publikálni a saját gondolatainkat?



2015. dec. 26. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%

Olvass libsi médiát, és szélsőjobbos agymenéseket, majd add össze őket, és oszd el kettővel!


Politikai eseményeket reálisan elmagyarázni csak akkor lehet, amikor már eljárt felettük az idő vasfoga.

2015. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a véleményeket könnyű megtudni

444 index hvg 168óra vélemény rovatai a baloldali álláspontokat hozzák le

a válasz.hu mandiner jobboldali nem mindig fideszes

a köztévé, közmédia inkább gazdasági dolgokat szeret boncolgatni meg ha valamit lehet mutogatni a szociális dolgok terén

kuruc hazánk népünk harcunk .info oldalak szélsőjobbos véleményeket tükröznek


írhatsz blogot, és ha jó, akkor valószínűleg átveszik a nagyobb híroldalak, de előre szólok, hogy ezerszer kivesézett az amúgy orbán azért szar mert szar az eü meg blablabla téma, önjelölt megaszondó bloggerekből rengeteg van

aktuálpolitikáról lehetett volna írni Áki ügy kapcsán elég sokat nőjogokról, baloldali véleményterrorról

nézz utána mi az aktuál téma, és hogy tudsz e benne egyedi véleményt alkotni

2015. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem Orbánnal van bajom, hanem a magyar emberekkel, akik műveltségük hiányába nem tudnak mást szidni csak a miniszter elnököt, mert Pintért, Balogot és Vargát is lehetne szidni szerintem időnként. Vagy hamarabb szidhatjuk Kádárt és Gyurcsányt azért, amiért ilyen kevés fizetést kapnak a magyarok mint Orbánt. Nem Orbán miatt vándorolnak el a magyarok, hanem a magyarok a magyarok miatt mennek külföldre (jobb élet reménye is közre játszik). Több ismerősöm is elakarja hagyni az országot. Én inkább vagyok fideszes mint kamu ellenzéki, aki mindent ellenez és hiába jó ötlet nem érdekli csak ellenzi.
2015. dec. 26. 14:58
 4/13 tetro ***** válasza:
66%

14.58

Én az autokratikus rendszert és a nyilt szabadrablást ellenzem. Akkor tanulatlan kamu ellenzéki vagyok?

2015. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

#4


Természetesen. Minden kulturált és okos ember támogatja az autokráciát és a kizsákmányolást.

2015. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Független hírportál nincsen, mert emberek írják és nagyon nehéz teljesen függetlenül írni egy eseményről, mégha meg is próbálják azok akiknek nem tetszik egyből rámondják, hogy milyen oldali. A hírekhez pedig azért vannak komment részek, hogy megoszd az adott hírhez kapcsolódó gondolataidat. Szerintem át aludtál pár évet, ha azt hiszed csak Orbánt szidják az emberek, viszont mivel a kormány berendezkedése hierarchikus aminek a legtetején a miniszterelnök van, ezért természetes, hogy a legtöbben őt szidják. Esetleg visszanézed a az "elmúlt nyolc év" idején az ellenzéki tevékenységet, akkor semmiben sem különbözött a maitól csak annyiban, hogy akkor a FIDESZ volt ellenzékbe. Akkor is mindent támadtak, minden rossz volt amit a kormány csinált. Persze ma már egyáltalán nem a szerint cselekednek, amiket akkor mondtak. Én is tervezem elhagyni az országot és közre játszik a miniszterelnök úr néhány kijelentése és elmúlt években meghozott intézkedései.

Üdvözlettel egy 21 éves egyetemista és baloldali.

2015. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

kuruc.info


Az egyetlen hírportál ahol nem ferdítik a híreket.

Pl.: Két cigány halálra késel egy öregasszonyt.

Az indexen véletlen se írják le, hogy már megint cigány gyilkolt.

2015. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kuruc.info


Ahol magyarságot hirdetnek, de Amerikából üzemeltetik és minden személyes információt megosztanak azokról akiket nem kedvelnek, de a saját nevüket nem adják a cikkekhez.

2015. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Persze, hogy nem hiszen ha az igazságot hirdeted lecsuknak. Ez a szomorú helyzet.

2015. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kit csuktak le Magyarországon újságírók közül azért, mert megírt valamit, az elmúlt évtizedben.
2015. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!