Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára LMBTQ egyén?

Dobrev Klára LMBTQ egyén?

Figyelt kérdés

Most hogy a csapból is az folyik, hogy ő nyeri meg az előválasztást és már az első forduló után 50% feletti többséget szerezve ő lesz a közös ellenzék min.elnök jelőltje, így jobban megnéztem magamnak az asszonyt.


Jól megnézve, ha nem a nevéből vonnám le a nemére vonatkozó következtetést, akkor nem is tudnám ő micsoda. A konzervatívok szoktak név alapján nemekbe skatulyázni embereket, holott ezt már régen meghaladtuk. Ha így nem tudnám, hogy ő most nőként azonosítja magát (az akar lenni) akkor a külseje, nemi jellegei szerint, külső alakja más jegyei alapján azt mondanám, hogy ő férfi. A liberális oldalon szokott ilyen lenni, hogy ha nem muszáj közőlni a születési biológiai nemet, akkor már a felvett nemet mondják


Pl Terry Blackről sosem tudtam, hogy ő féri és nő akar lenni vagy fordítva, mert egy kevert nem tűnt elő nekem, mint Klára asszonynál. Mivel ő nem volt régen ismert, mint pl Terry Black. Nem láttuk az átváltozását. Lehetséges, hogy ő férfinak született? Nagyon szép dolog, igazi siker lenne a baloldalnak, ha két férfi Gyurcsányt is képesek lennének Miniszterelnöknek befuttatni.


Lehet erről tudni valamit?



2021. szept. 29. 16:29
A kérdező szavazást indított:
igen. Akár ez is lehet
Talán. Ezt már sosem fogjuk megtudni
Nem
Nem tudom
73 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
és újabb fideszes hazudozás, hangulatkeltés, lejáratás
2021. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
22-ben bukik a fidesz
2021. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
1# megtaláltad a ctrl+c, ctrl+v gombot? :D
2021. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

Mit akar ez az elmeháborodott? 1 értelmes gondolatot nem tudtam kihámozni a 'mondanivalójából'.

Gyanítom a pártközpontból írogat a kis buzgó trollunk...

2021. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell LMBTQ.
2021. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%

Ha szavazatot hoz neki, akkor igen.

Engem jobban zavar, hogy Márki-Zay is lmbtq párti. Nem látja még, hogy miről szól ez az egész.

2021. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Dobrev tènyleg úgy nèz ki, mint egy transzi, de szerintem csak nagyon nagyon csúnya.
2021. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 hypno ***** válasza:
12%

#7


Érdekes, én nem tudom hogy néznek ki a "transzik". Te honnan tudod?

2021. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
2021. okt. 16. 16:50
 10/28 A kérdező kommentje:
2021. okt. 16. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!