Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Miért szavaztáto...

Ellenzékiek : Miért szavaztátok meg, pont Dobrev Klrát?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Személyes szimpátia
Nagyon tetszett a férje politikai tevékenysége, azt kívánom folytatni
Programja fogott meg
Ő a legerősebb elszámoltatós
Testzik az LMBTQ & feminista vonulat
Mert mellette áll a legerősebb ellenzéki prt
A Fideszesek szavazták meg
Nem tudom megfogalmazni
24 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok ellenzéki és azért jelöltem őt, mert a fiatalok inkább fognak a kutyákra szavazni, mint rájuk. Minden kutyához került szavazat minket erősít majd.
2021. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Én aztán nem kérek belőle.
2021. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mindenki (fideszesek, kutyások) is rá szavaztak, csak az ellenzékiek nem?
2021. szept. 30. 11:31
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Fekete-Győr - 18-ba a pártja be se jutott a parlamentbe.

Jakab Péter - nem érzem megszólítva magam a parlamenti túltolt performanszai által.

Márki-Zay - ő ígéretes politikus lehetne, de párton kívüli emberként nincs akkora hátországa, hogy önmagába elérhessen valamit.

Karácsony - én őt eléggé alábecsültem, mert azt hittem sokkal kisebb a támogatottsága főleg vidéken, de akkor is be kell vallani, hogy nem a legkarizmatikusabb pali a világon.


Így maradt Dobrev Klára. Úgy sejtettem ő lesz a legerősebb ellenzéki jelölt az előválasztáson, és nem is számoltam nagyon mellé.

2021. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4 Kárában az volt az imponáló, hogy nem tett semmit?
2021. szept. 30. 11:36
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodjatok meg, Karácsony lesz a végső befutó.
2021. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Mert ő a legalkalmasabb jelölt az öt közül.
2021. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De miért pont ő?
2021. szept. 30. 11:41
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

Aki azt írja "a programja fogott meg"

Ti komolyan elhisztek ennek a hazug és magyargyűlölő baloldalnak (és főleg a DK-nak ) bármit?

Amiket elmond a Dobrev, épeszű ember tudja hogy nagyrésze nem megvalósítható, egyrészt nem is akarják, másrészt nem is lenne lehetséges.


Demagóg, populista ígérgetések.

Láttuk már ezt Gyurcsánynál is, a felesége se más. A-t állít majd B irányba indul.


Én egyszerűen nem értem az emberek ennyire buták és naívak, és nem tanulnak semmit a múltból?


A fidesz legalább le is tett valamit az asztalra, elég szépen megy a gazdaság, nem tökéletesek, de legalább a tettek mezején vannak. ( Családtámogatás, gazdaságpolitika, adókedvezmények stb.)

A DK meg majd adókat emel stb.

2021. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

@11:42


A fidesz legalább le is tett valamit az asztalra, elég szépen megy a gazdaság, nem tökéletesek, de legalább a tettek mezején vannak.


Igen, a sógorkomák állami milliárdokkal való tömése szépen pörgeti a gazdaságot, de ettől még az átlagembernek egy szarfészek az ország.

2021. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!