Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Miért szavaztáto...

Ellenzékiek : Miért szavaztátok meg, pont Dobrev Klrát?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 11:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
38%
A gyakoris szavazók nem az ellenzéki szavazók.. A kérdésre válaszolva: Dobrev az egyetlen alkalmas jelölt. Balliberális, ami meghatározó az ellenzéki oldalon (lásd Dobrev és Karácsony kapta a legtöbb szavazatot). Okos, képzett, dörzsölt. Nem ma kezdte a politikát. És egy megerősödött, szervezett párt van mögötte. Karácsony szimpatikus, de borzasztó naiv és képzetlen. Túl magasra jutott a szintjéhez képest. Márki-Zay(Orbán Gáspár meleg)Péter nem tudom mit keres az összefogásban. Vagyis sejtem. Egyszer mondta, hogy nem úgy alakult a karrierje, ahogy képzelte, a fideszben meg gondolom nem termett neki babér. Opportunista, kétszínű embernek tartom. Jakab és Fegyőr meg szerintem látványosan lemaradt a jelölti vitában.
2021. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#22-es!

"Karácsony szimpatikus, de borzasztó naiv és képzetlen."

Na ezzel azért vitatkoznék, szerintem azért nem lavírozik annyira ügyetlenül a Geri, tény, hogy nyelvileg képzetlen, de még mindig egy elég népszerű politikus.

2021. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!