Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint nem Gyurcsány...

Aki szerint nem Gyurcsány irányítaná az ellenzéket, az mit szívott és miért hazudik?

Figyelt kérdés

A DK fogja adni a legtöbb képviselőt az ellenzéki oldalon.

A DK elnöke Gyurcsány.

Amit a DK megszavaz, az átmehetne a Parlamenten, amit nem, az pedig nem.

Azt szavazná meg a DK, ami az elnök érdeke.

Mi olyan átláthatatlan számotokra ezen?

Vagy tényleg beveszitek, hogy Gyurcsány csak egy öregúr, aki csendben ellenne a háttérben?



2021. szept. 30. 15:52
 1/8 Molyember ***** válasza:
69%
Egy évtizednyi Orbán után már senki se rémül meg Gyurcsánytól. Kár a gőzért.
2021. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert a Fidesz egyszemélyes pártként működik, még nem fog az összes párt úgy működni.


Azt pedig, hogy melyik párt mennyi képviselőt ad a választási eredmények függvényében szokás eldönteni, nem előtte. Tehát nem tudni, hogy ki fogja adni a legtöbb képviselőt az összefogáson belül, azt nem is említve, hogy alsóhangon is 4 párt van még az összefogásban a DK mellett és akkor a Párbeszédet nem is számoltam külön, tehát attól, hogy egy párt többet ad, mint bármelyik másik önállóan, még nem lesz nagyobb szava, mint a másik négynek.


Valóban, a DK elnöke Gyurcsány, bár ettől nem lesz ő az egész Elnökség és főleg nem dönthet mindenben egyedül.


Még mindig nem igazán érthető ez a logikád, hogy egy 5 pártból való összefogásnál miért az döntene egyedül, aki több képviselőt ad, mint bármelyik másik párt önállóan. Értem én, hogy bonyolult megérteni az összefogás lényegét és hasonlók, de azért menne ez, ha kicsit megerőltetnéd magad és olvasnál mást is a garfieldon kívül.

2021. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

"A DK fogja adni a legtöbb képviselőt az ellenzéki oldalon."

Igen, és? Van még 5 másik párt, ami nem mindenképp ért egyet mindenben a DK-val. Egyedül talán a közös programban. Jelenleg is a DK-nak csak 25 képviselője van. Mindenki másnak összesen 49. Mellesleg abban is biztos lehetsz, hogy a DK-s indulók nagy része 2022-ben elhullik, mivel az ellenzéki szavazók fele se szívesen szavazna rájuk.


"Amit a DK megszavaz, az átmehetne a Parlamenten, amit nem, az pedig nem."

Még ha valahogy kétharmada is lenne az ellenzéknek, akkor se lenne ez igaz. Az imént írtam, hogy miért. Emellett még ugyanúgy ott marad a parlamentben a Fidesz.

2021. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező, látják ők, csak nem merik felvállalni/ bevallani... látod egyből megy az Orbánozás... szerencsétlenek!

Tudod, annak idején, amikor fociztam, az edzőnk mindig azt mondta, én vagyok az edző, én majd foglalkozom az ellenféllel. Ti magatokkal foglalkozzatok, mert akkor nagyobb eséllyel nyertek....

A balliberális oldal egyfolytában Orbánnal foglalkozik, nem magával...pl a Gyurcsány kérdés megoldásával...sorban veszítenek is!!

2021. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit vicces,hogy a 12 éves fiam megértette mi az a koalíciós kormányzás , a gyk-n meg minden nap hülyét csinálnak magukból felnőtt emberek 🥔
2021. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért a Stop Gyurcsány, Stop Karácsony kampány közepén kicsit érdekes azzal érvelni, hogy a balliberális oldal hülye, mert a másik féllel foglalkozik nem magával :D
2021. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%

6# te végighallgattad, elolvastad az utóbbi hónapokban az előválasztás kampányt, a nyilatkozatokat vagy mondjuk n3zted az RTL t, olvastad Ezalényeget, Hírklikket, hvgt, sorolhatnám...???

Csak a Fidesz, csak Orbán Viktor,....az ellenzéki oldalról gyakorlatilag semmi!

2021. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én végighallgattam az engem érdeklő vitákat és jelöltek véleményét és érdekes módon én a lakásprogramról, a migráció kezeléséről, a bérekről, pedagógusi fizetésről vagy nyugdíjról hallottam. Te is végignézhetnéd a miniszterelnök-jelölti vitákat és számolgathatod hányszor van szó a Fideszről.
2021. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!