Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy számoltátok azt ki, hogy...

Hogy számoltátok azt ki, hogy akik eddig Jakabra szavaztak, azok majd Karácsonyra is fognak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én tuti nem fogok átszavazni Karácsonyra. Gyűlölöm az LMBTQ-t + a többkulcsos adórendszerből sem kérek. KariGeri tartsa el a hajléktalanok, meg a romákat a Facebook-hirdetésre költött pénzéből.
2021. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem inkább Márkai-Zay Péterre fognak átszavazni a Jobbikosok.

Én, személyszerint amúgy Karácsonynak drukkolok, de sajnos nem látok sok esélyt a győzelmének.

2021. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hypno ***** válasza:
68%

Akik kormányváltást akarnak azok fognak. Akik a fideszt akarják, azok nem fognak.

...meg azok sem, akik szeretnének ugyan kormányváltást, de csak falkatudatuk van és ostobák ahhoz, hogy megértsék, egy koalíciós kormányban a miniszterelnök csak egyetlen ember. Bármelyik jelölt is nyer, a most megválasztott 106 jelöltön túl több nem lesz. Ezek közül kell megválasztani tavasszal minél többet.

2021. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

" Gyűlölöm az LMBTQ-t "


Mit ártottak neked? Ugyan hetero vagyok, de egyáltalán nem zavar, hogy vannak melegek, leszbikusok és miegyéb. Nem zaklatnak, nem teszik tönkre a napjaimat, nem ártanak senkinek. Akkor meg? Komolyan mondom 2021-ben nem lehet ezen túllépni és másokat elfogadni?

2021. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SZücsöm ***** válasza:
78%

Szerintem aki a jobbikra szavazott az Dobrevra nem lesz hajlandó Karácsonyra talán de ha valóban vannak szubjektív elveik akkor MZP-re fognak szavazni.


Remélem MZP lesz az alternatíva. Orbán ellen még Karácsonyra is hajlandó lennék szavazni. Dobrevra már nem.


1 es Részvétem.

2021. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem egészen.

Az első körben Jakabra szavaztam.

A második kört kihagyom. Csak akkor szavaznék a második körben, ha Jakab továbbjutott volna.

Így egyikre sem megy a voksom.

2021. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "aki X-re szavazott, az Y-ra fog" részben manipuláció, részben "wishfull thinking".
2021. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

#3

".meg azok sem, akik szeretnének ugyan kormányváltást, de csak falkatudatuk van és ostobák ahhoz, hogy megértsék, egy koalíciós kormányban a miniszterelnök csak egyetlen ember."


..és ők lesznek azok ,akik a leghangosabban sírdogálnak a következő fidesz 4 évben miután leszavaztak egy viccpártra, vagy el sem mennek szavazni :D

2021. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Karácsony még korai, - inkább a Húsvét, (az reálisabb)!
2021. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!