Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz adorendszere a vilag...

A Fidesz adorendszere a vilag legigazsagtalanabb adorendszere, a gazdagnak adja a legtobbet, hogy lehet tamogatni? Lent olvasd

Figyelt kérdés
Ha nagyon sokat keres valaki nagyon jol jar ha keveset sokkal rosszabbul. Ilyen igazsagtalan rendszer talan SEHOL NINCS!!!

2021. okt. 1. 15:51
1 2 3
 11/30 hypno ***** válasza:
74%

#8


Nem kell hogy fidesz szavazó legyen. Elég, ha haszonelvű és nincs benne együttérzés.

2021. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Van itt egy kis fogalmi zavar. Gazdagok a világon sehol sem a fizetésük által lettek gazdagok, hanem hatalmas osztalékot vesznek ki a cégükből, vagy részvényeket, amik sokkal, de sokkal kedvezőbb adóteher alá tartoznak. Szóval a fizetés egyik adónemének módosítása semmiben sem változtatna.
2021. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekem szimpatikus ez az adórendszer. Nem akarom, hogy változzon.


Nem vagyok gazdag.. sem fideszes, mielőtt a balos trollok betámadnának...

2021. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Le vagyok dobbenve hogy ilyen sok ember van aki tobbet adna a gazdagnak mint a kisembernek.


Tehat adjunk meg tobbet oda ahol mar amugyis sok van es adjunk keveset oda ahol keves van..



Szep.

2021. okt. 1. 16:12
 15/30 A kérdező kommentje:

Aki 1 millio korul keres azt nem kell buntetni legyen, de nehogy mar meg jobban segitsuk mint aki az atlagbert megkeresi.


Na ez a baj a mostanival.

2021. okt. 1. 16:14
 16/30 A kérdező kommentje:
A tobbkulcsos adoval az orszag TOBBSEGE JOBBAN JARNI a kisebbseg nem.
2021. okt. 1. 16:15
 17/30 hypno ***** válasza:

#13


Mindazonáltal a világ normálisabb felén a magasabb jövedelműektől nagyobb társadalmi szolidaritást vár el a társadalom, aminek egyik lehetséges módja a többkulcsos jövedelemadó. De van ahol a vagyonokat adóztatják.

2021. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Egykulcsos adórendszernél: aki jó fizetést kap, az eleve többet is fizet adóba, mint egy minimálbéres.

Te azoknak akarod az adóját még növelni, akik már eleve többet fizetnek a közösbe? Ez szerinted igazságos?

Azért szerezzünk piacképes szakmát/diplomát, hogy aztán a mi adónkból segélyezzük azokat, akik kevésbé voltak életrevalók... értem.

Ezzel csak azt érnék el, hogy csomó ember minimálbérre lenne bejelentve, a többit meg borítékban kapná.

2021. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
74%
Az egykulcsos adó az egyik legjobb dolog abból, amit a Fidesz bevezetett, ez is segít itthon tartani a jól képzett munkaerőt.
2021. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
8%

#15: Ezen kár rugóznod, hiszen ez mindig is így volt, akinek sok pénze volt, még több lett, akinek kevés, annak még kevesebb.


Az élet nem arról szól, hogy mivel én pl becsületes vagyok, igazságos, jószándékú, akkor majd én többet is keresek.


A gazdagsághoz egy nagy elhivatottság kell: hazudni, hihetően! :-)


Az egyszerű, nemeslekű ember azt mondaná: szorgalom, munka, kitartás.


Van erre egy közmondás is: "az erősebb kutya baszik"... ...és valóban, a nők többsége is azokhoz húz, akiknek sok pénzük van. Végülis azt a napi 5 perces farokverést mindegyik kibírja, csak jólétben éljen, semmi munka nélkül... :-)

2021. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!