Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akiknek nem tetszik...

Azok akiknek nem tetszik Dobrev Klára győzelme, miért nem szavaznak inkább a Fideszre? Inkább mint a töménytelen rinya.

Figyelt kérdés

Engem ez nem érint, mert én úgyis külföldre fogok költözni, ez rég eldöntött tény. De Magyarországnak, Dobrevvel lenne egy esélye, hogy újra fejlődő, demokratikus Európai ország lehessen. Ha ez valakinek nem tetszik, vagy az hogy Gyurcsány a hites férje, akkor miért nem mentek el szavazni inkább a Fideszre? Még jobban megszilárdulna a diktatúra, még jobban eladósodnánk, jönnének a kínaiak, jönne az 500-600 foirintos Euro és az 1000 forintos benzin árak, 4 év múlva meg már Bulgária és Szerbia is megelőzne minket.

Na ez hogy tetszik? Tessék! El lehet menni a Fideszre szavazni, ha nem tetszik Dobrev. Tessék! Lehet menni!



2021. okt. 1. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Ez jó kérdés.

Mert a DK hátán akarnak felkapaszkodni az olyan politikai percemberek mint Vona Gábor, Fegyőr, Márkhy Zaj Péter.

2021. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én Dobrev nélkül is oda szavaztam volna, de így meg pláne.
2021. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Emlékszem milyen csövesbánat ország voltunk Gyurcsány alatt. A válság előtt is.


Most talpon kibírt az ország egy világválságot.


Jobbik szavazó voltam eddig.


Mivel ilyen remek lövészárok szavazás lesz 2022-ben, a Fideszre kell szavaznia mindenkinek, akinek nincs mentális problémája.

2021. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Egy ellenzéki beállítottságú ember már hogy szavazna a fideszre, nincs semmi baj Klárival.👍
2021. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom, lehet menni a Fideszre szavazni nyugodt szívvel. Majd még jobban szétlopják az országot, nem baj. Ennek a szarfészeknek már szerintem úgyis tök mind1.
2021. okt. 1. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Klári mindenkit el fog számoltatni.
2021. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy az elmúlt bő tíz évben egyre inkább a posztszovjet országokra hasonlítunk mind politika, mind közjólét tekintetében, nem változtat a tényen, hogy Gyurcsányék kormányzása egy kalap sz.r volt.
2021. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ennek a szarfészeknek már szerintem úgyis tök mind1."

Ebben van valami (és nem csak a politikusaink miatt).

2021. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hatos.

És ehez mit szól szerinted a saját családja.

2021. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

"Ha ez valakinek nem tetszik, vagy az hogy Gyurcsány a hites férje, akkor miért nem mentek el szavazni inkább a Fideszre?"


Az a vaj, hogy pont a lényeget nem érted te sem. Nem az a baj, hogy Klára rossz lenne stb, hanem az, hogy vele pont amiatt nem lehet kormányt váltani, mert sok ellenzéki is félne rá szavazni amiatt, mert Gyurcsány felesége, és félnek, hogy a 2010 előtti idők térnek vissza, ami nem ennyire egyszerű, és mivel a DK nem tarolta le az ellenzéket, mert csak 33 egyéni körzetet vitt el, ezért nem is tudna Gyurcsány egyeduralkodó lenni, de ezt nem tudod elmagyarázni sok embernek, akik zsigerből gyűlölik az egész familiát, bizonyos tekintetben jogosan egyébként, mert 2010 előtt sokan kerültek nehéz helyzetbe az akkori kormányzásnál.

2021. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!