Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akiknek nem tetszik...

Azok akiknek nem tetszik Dobrev Klára győzelme, miért nem szavaznak inkább a Fideszre? Inkább mint a töménytelen rinya.

Figyelt kérdés

Engem ez nem érint, mert én úgyis külföldre fogok költözni, ez rég eldöntött tény. De Magyarországnak, Dobrevvel lenne egy esélye, hogy újra fejlődő, demokratikus Európai ország lehessen. Ha ez valakinek nem tetszik, vagy az hogy Gyurcsány a hites férje, akkor miért nem mentek el szavazni inkább a Fideszre? Még jobban megszilárdulna a diktatúra, még jobban eladósodnánk, jönnének a kínaiak, jönne az 500-600 foirintos Euro és az 1000 forintos benzin árak, 4 év múlva meg már Bulgária és Szerbia is megelőzne minket.

Na ez hogy tetszik? Tessék! El lehet menni a Fideszre szavazni, ha nem tetszik Dobrev. Tessék! Lehet menni!



2021. okt. 1. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*baj
2021. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik, akkor szavazzon a Fideszre mondom. Majd amikor Szerbia is lehagy, talán megjön az eszük. Vagy akkor sem? Kit érdekel.
2021. okt. 1. 18:49
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 nem igaz, hogy ennyire nem bírod felfogni, amit írtam. 🤣🤣🤣


Olyan jelöltet kell kiállítani, aki nem támadható, akit minden ellenzéki elfogad. Dobrev NEM ilyen, pont! Ez nem azt jelenti a te faék egyszerű gondolkodásoddal, hogy akkor szavazzunk a fideszre, mert ha én még le is szavaznék Dobrevre, sokan akkor is inkább otthon maradnak, vagy egy harmadik utat választanak. Ergo nem lesz vele kormányváltás.

2021. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy dologot hagysz figyelmen kivül. Orbán nekik egy kultusz. Bárhová süllyed haznánk, Orbánról való gondolkodásuk nem változik soha. A rózsaszín ködöt nevezik szerelemnek, ezt érzik.


Gyurcsánynak mikor csókoltak kezet? Szegény életüket ledolgozó kisnyugdíjasok 500 forint plusszért képesek kezet csókolni Orbánnak. Ezért nem lesz soha több, mert beérik a kevéssel.


Pedig Klárika mindenkit elszámoltat.

2021. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem örülök neki, de ha őt hozzák ki, r as szavazok. Fel kell zavarni az állóvizet, hogy valami változás elinduljon.
2021. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!