Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha marad a fidesz további 4...

Ha marad a fidesz további 4 évig, mi várható a tanároknak?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, a jelenlegi a 4. biosztanárom a gimi alatt, mert mind léléptek más pályára a jobb fizetésért.


Tavaly kaptunk egy pályakezdő tanárt , fiatal volt, lelkes és végre valaki, aki jól is tanított. Februárban elment a suliból. Utólag megtudtuk közös ismerősöktől, hogy azért hagyta itt a tanítást, mert nem bírta fizetni belőle az albérletet.


Akkor nekem utána a pedagógus bértáblának és megdöbbentett, hogy nettó 145 ezer a fizetése egy fiatal gimnáziumi tanárnak. A nővérem egyetemista, szóval tudom, mennyibe kerül az albérlet meg a megélhetés, ez a fizetés nevetséges.


Ha most a választások előtt mindenkinek hullik a pénzeső, a tanároknak miért nem?



2021. okt. 1. 21:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%
Ennyire futotta a DK pártházban? Nem főtt meg a krumpli vagy mi ez a gyenge troll kérdés?
2021. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Semmi, 4 év múlva is ugyan ennyi lesz a fizetésük. A tanárok a rendszer ellenségei. A fidesznek ostoba, megvezethető népre van szüksége.
2021. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

#1 Az ügyeletes fidesz troll nem pihen :D Véletlenül nem Takács a neved?

Azért az a legröhögcségesebb, mikor a fideszes krumplizik :D

2021. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
6%

Nekik aztán tök mindegy, mindenkire ugyanaz vár, mint eddig, esetleg kicsit rosszabb, akinek a kormányváltás változást fog hozni, az a politikusok, mégpedig a fizetésükben és a zsebretett pénzükben fog megmutatkozni.

Én ezért is szavazok a Fidesznek, ki akar egy újabb Mészárost kistafírozni, akkor inkább adjuk oda az eddiginek, olyan mindegy igazából

2021. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%
Hova tudna már lépni egy biosztanár? Aldiba eladónak?
2021. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
5: ott is többet kap
2021. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
A fidesznek az oktatás sokadlagos. Az ő gyerekeik mind fizetős magániskolákba járnak, úgyhogy az állami oktatás nem érinti őket.
2021. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
6 de ott dolgozni kell egész nap
2021. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

5 evig jartam egyetemre, kezdo tanarkent kb 150et kaptam. Ebbol még lejott lejott 15e benzin.


Most a lidlben vagyok penztaros, netto 230at keresek.

2021. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
100%

9-es : sajnálom ,hogy váltottál , de megértem.

Én különórákkal keresek 220-30-at havonta plussz gimiben tanitok és bizony nagyon fárasztó. A másik olalon nem tudnám magam elképzelni a lidl-ben, félnék, hogy leépülök agyilag.

2021. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!