Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltást kényszerítik, de...

Az oltást kényszerítik, de akinek baja lett tőle, azzal nem foglalkoznak. Ez miféle eljárás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Hat a birkakkal mindent meg lehet csinalni.


Azert fizetjuk az adot,h kinIrjanak kiserleti dolgokkal. Vegulis akkor nyugdijat mar nem kell kapni.

2021. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
A helyes.
2021. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Kisérleti patkányok vagyunk. Szomorú, hogy semmi kisérlet nélkül szétkdik az ellenszert pont a kinaiak, akik terjesztették ezt az egészet. Nem csodálkoznék rajta, ha pár év múlva meghalnak az oltottak, mert valami mérget adtak be nekik...
2021. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Most senkivel nem foglalkoznak, akinek baja van.


Áprilisban kaptam ortopédiára beutalót, szeptemberben kaptam időpontot. Újra kellett kérnem, mert lejárt.


Májusban hívtam a fogorvosom, augusztus végére adott időpontot.


Nőgyógyászhoz 2 éve próbálok bejutni, de csak e-receptet tudtam kérni, legutóbb azt sem, már magánhoz járok.


Anyukám február óta vár a reumatológiára. Nincs időpont.


Akinek most baja van, menjen magánba, ha teheti, mert csoda, ha idén kap időpontot.

2021. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Üdv az új világrendben! Lesz ez még rosszabb is.
2021. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Mármint ki nem foglalkozik azzal, akinek baja van?
2021. okt. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ez feltűnt nekem is, de rájöttem:

Magyar eljárás.

2021. okt. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

5-ös: igen, ez sajnos igy van. És hozzátenném, hogy időpontot is nagyon nehéz kérni. Vagy foglalt a telefon, vagy nem veszik fel. Nekem ilyen hasi uh kellene. Júliusban kezdtem el hivogatni őket, soha nem vették fel. Augusztus végén bementem személyesen, november 2-re kaptam időpontot...

Nőgyógyásznál is 2 hét múlva volt időpont. Odamegyek, sehol senki, üres az egész váróterem, tehát más dokiknál is. Bekopogok, nincs bent senki.

Akkor miért ilyen elfoglaltak, hogy nincs időpont, és a telefont sem lehet felvenni???

Na bocsi, csak ennek ki kellett most jönnie 😀

2021. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez, amit csinálnak, a társadalom lassú kivéreztetése.
2021. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Az egészségügyünk eddig is össze volt omolva, a vírus pedig csak hab volt a tortán.

Ha valaki azt hiszi, hogy 2020 előtt minden olajozottan működött, az KÖNYÖRGÖM ebredjen fel.


Az oltás pedig nem ellenség, csak sok mélyen buta ember szereti azt hinni, hogy ő valami disztopia főszereplője, akit a kormány ki akar végezni.

NEM! Akik manapság lélegeztetőgépeken vannak, azok szinte mindannyian oltatlanok. Jelentős részük lassú, fájdalmas kínhalálon megy át, egy másik részük pedig egy életre kap magának egy új, egészségügyi problémát (plusz agykárosodást is, hiszen a covid, még a legenyhébb fertőzéseknél is megtamadja az agykérget)

Az oltatlanok azok, akik beleverik a szöget az egészségügy koporsójába.

Lesz egy pont ahol már rég a múlté lenne a vírus, de a sok birka miatt még mindig tele lesznek a kórházak.

2021. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!