Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 25 év feletti gyerektelen...

A 25 év feletti gyerektelen emberek, illetve a már gyereket felnevelő emberek is kapnak majd valaha valami visszatérítést?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Mire? A gyereknevelők azért kapnak mivel egy gyerek rengeteg pénzbe kerül..
2021. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazad van. Akinek nincs gyereke annak nincs szüksége a pénzre. Annak sincs aki felnevelt már 1-2-3 gyereket és még dolgozik.
2021. okt. 2. 09:06
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Nem hiszem.

Amúgy is nettó 3-400 ezres fizetések vannak a fővárosban, ebből gyermektelenként is simán megélsz.

2021. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ja oké. Nem mindenki a fővárosban lakik.

Ezek a kommentek :D

2021. okt. 2. 09:19
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Magyarnak miért mindig segíllykell és nem normális fizu?? Ez arra jó, hogy különböző társadalmi csoportokat össze lehessen ugrasztani. Neked adnak, nekem nem, neked miért jár, én miért nem kapok.
2021. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem, mi másodrendű polgárok vagyunk.

Az se lepne meg, ha idővel bejelentenék a gyermektelenségi adót. Bár burkoltan így is fizetjük, mi adózunk mindenki más helyett.

2021. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Kérjed majd Karigeritől, ha nyertek. Ad mellé egy biciglit is.
2021. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha nincs gyereked akkor milyen eltartottra koltesz meg penzt??Amig nem volt gyerekem leraktam 2 mérnöki diplomát..Most a 3.-at csinálom gyerek mellett.Ha egyedul vagy lehet tanulni..Nem otthon farkat vakarni..
2021. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tanultam és nincs farkam.

Párommal mindketten nagyon sokat dolgozunk. Arra kényszerültünk, hogy kimenjen külföldre dolgozni. Micsoda szuper élet... Szülni mèg nem szeretnék. Bár ebben az országban csak az ember, akinek gyereke van.

Megmondom őszintèn sok olyan ismerősöm van, aki pl csak a CSOK miatt vállalt gyereket és meg is mondta, ha ez nem lenne akkor egyet se szülne soha. Ez csak kényszer, de így legalább saját házhoz jutnak. Csak mi lesz, ha nem a fidesz marad 20 évig míg felneveli azt a gyereket? És valamit majd visszavonnak.

Amilyen árak vannak, most már egy lyukat lehet venni rengeteg pénzért. Építkezésbe bele se mer vágni az ember, mert brutál anyagárak vannak. Albérletárak az egekben nálunk. A fizetések a béka sgge alatt.

Igen, majd szeretnék gyereket, de nem kényszerből.


#8: Jaj igen. Neked szuper életed van. Csak mondjuk már az is rossz ember aki nem akar 20 diplomát? De szerinted akinek nincs gyereke, annak nincs semmi kiadása?


#6: Én is így làtom. Folyton az van, hogy szülj, szülj, szülj.

2021. okt. 2. 09:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"A gyereknevelők azért kapnak mivel egy gyerek rengeteg pénzbe kerül.."


Költséges hobbija másnak is van.

2021. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!