Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyre szavazók,...

Karácsony Gergelyre szavazók, ha Karácsony visszalépne MZP javára a miniszterelnök-helyettesi pozícióért, akkor kire szavaznál a második fordulóban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Márki-Zay Péter
Dobrev Klára
Nem nekem szól a kérdés de akkor is szavazni akarok.
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség inkább Péterre szavazna.
2021. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Mindegy ki nyer az elszámoltatás a lényeg.
2021. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából szerintem nem kellene visszalépnie senkinek sem.

ez 1 előválasztás a népakarat felmérésére.

de ha mégis amerika majmolás lenne, hogy csak 2en kell maradjanak és karácsony visszalépne, mert hogy bp en kívül kevés ő, akk logikus, hogy mzp re szavaznék.

2021. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy ki nyer, Feri akkor is nyer.
2021. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

MZP-re szavaznék megint.


Kíváncsi lennék, hogy a "Gyurcsány-show" olcsó, lejáratásnak szánt szánalomkapmányban hogy próbálnák MZP-t lejáratni, aki minden, csak nem balos, a régi 2010 előtti elit része.

2021. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok, hogy libernyák vagyok, és úgy is MZP-re szavaznék, hogy még csak nem is taszít a másik kettő, csak úgy érzem, hogy leginkább vele lehet leváltani a narancsrezsimet.
2021. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első fordulóban Karácsony és Márki-Zay között vacilláltam, végül Karácsonyra szavaztam de úgy voltam vele hogy az első körben még nem számít. Ha bármelyik visszalépne, akkor nyilván a másikra szavaznék, ha egyik sem lép vissza akkor inkább Márki-Zay.
2021. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!