Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy a fidesz...

Kérdező95 kérdése:

Lehetséges hogy a fidesz pártiak vidéken leszavaznak direkt a dk jelöltjére, előválasztáson, mert tudják hogy neki van a legkevesebb esélye orbán ellen?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor eddig erre miért nem gondoltak?

2021. okt. 6. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Remélem.😉
2021. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Máskor nem gyakorizok ebéd közben. Olvasom a 2.-at és kifújtam a levest.
2021. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelműen lehet, de ezek inkább bérszavazók, közeli pártszimpatizánsok nem random emberek.
2021. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem fognak ilyen előválasztósdin bohóckodni.

Majd jövő tavasszal fognak szépen a DK-s jelöltre szavazni.

2021. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk fideszeseknek tök mindegy, ki nyeri ezt az előválasztást, hiszen úgysem rá szavazunk majd jövőre. Értelmetlen időpazarlás lenne csak nekünk is ott bohóckodni. Fideszes jelölt lesz majd mindenhol úgyis.
2021. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%

15 ez nem igaz, ugyanis egy Márky-Zay képes lenne elég nagy gondot okozni már a személyével is a fidesz göebbelsi propaganda gépezetének, ugyanis szinte nem tudnak ellene semmit felhozni.

Másrészt ő be tudja gyűjteni az összes ellenzéki szavazatot, ellenben az általatok 11 éve el nem számoltatott és démonizál Fletó feleségével ellentétben. Tehát, ha megválaszthatod az ellenséged, akkor egyértelmű dobrev, ugyanis azzal biztos nyer a narancs.

2021. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16# jacazva Márki, akiről ti sem tudtok semmit, másrészt éppen hétfő csináltak Karacsonnyal egy olyan antidemokratikus, gusztustalan játékot ( kér név egymás mellett), amivel szerintem bebizonyította, hogy egy egoista, nagyképű ember...

Ilyenre szavazni??

A másik, én Fidesz szavazó vagyok. Érdekel, hogy ki lesz Orbán kihívója, de nem szavazok ezekre a jelöltekre!

Majd jövő tavasszal meglátjátok, hogy bárkit és bárhogy raktok Orbán Viktor ellen a kirakatba, veszteni fogtok!!

2021. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#8: "Mindegy, mindenképp az Összefogás fog nyerni nagy fölénnyel."

Nem vagyok ebbe olyan biztos, megy a pénz osztogatás - szavazat vásárlás ezerrel.

Családosok - nyugdíjasok, elég nagy százalékát befolyásolják a választások előtti pénzterítéssel.

A szokásos gyűlölet kampány mellet, amivel az előzőt is sikerült elvinni.

Közben a közmédia nem igen kommunikál az Orbán család botrányáról, hogy miért mentek (menekülnek) Spanyolba. :-D

2021. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18: Az túlzás, hogy az orbán-csalßad Spanyolországba menekül. Egyedül az egyik lánya mega férje költöztek oda, azért az nem fedi le az egész Orbán-családot.
2021. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne adj ilyen ötleteket. Amúgy nem lehetséges mert a rezsim pártiak birkák, nem tudnak gondolkodni.
2021. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!