Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áll a bál az ellenzéki oldalon...

Áll a bál az ellenzéki oldalon. Szerintetek bonthatjuk is a pezsgőt?

Figyelt kérdés
Én garantált Fidesz győzelemre számítok az elmúlt napok hírei és a mai sajtótájékoztatók alapján.

2021. okt. 6. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Persze 2030-ig már biztos Orbán hatalma
2021. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ellenzéki vagyok, de ha reálisan nézem a helyzetet, akkor szerintem is maradni fog a Fidesz. Azért is gondolom ezt, mert ha 2/3-ad meg sem lesz, de mivel a kisebb településeken, falvakban még mindig nagy a Fidesz támogatottsága, még igy is többségben lesznek a Parlamentben.
2021. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
olcsó peszgőt vegyél, hogy a maradék pénzt oda tudd adni a MiniDuce-nek
2021. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Én is ellenzéki vagyok.

El vagyok keseredve. Pontosan a megosztottságot sugalljuk , amiből Karácsony és Márki akcióját illeti.

Én első körben Jakabra szavaztam. Nem ment tovább.

Egy jó pár Jobbikos most arról győzköd, hogy Dobrevre szavazzak.

De én Márkira akartam a második körben, erre Karácsony keresztbe tett.

Igazán se Dobrevre, se Karácsonyra nem akartam szavazni! Erre pont ők maradnak...

Asszem az összefogás vesztett minimum egy szavazatot. Inkább kihagyom így!

2021. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
4-es marad MZP rá is szavazhatsz. Amúgy én jelenleg azon is gondolkodom hogy elmenjek-e a második fordulóra szavazni. Ha el is megyek, én MZP-re teszem a voksom.
2021. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
MZP marad, ma jelentette be hogy úgy érzi, három jelölt esetén is jó esélyekkel vághatna neki a 2. fordulónak.
2021. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem áll a bál, csak Gelygelyünk pár napig elhitte, hogy ő független a DK-tól. Eleve azért kellett indulnia, hogy véletlenül se Jakab nyerjen. MZP bekavart a jó eredményével és KariGeri pár napig nem kapott felsőbb utasítást, ezért elkezdett egymaga nyilatkozni.

Most pedig megjött az utasítás, hogy MZP sem kell ennyire szeretnie.

2021. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Karácsony töketlenkedik csak ahogy szokott, döntésképtelen és sorra rúgja fel az egyezségeket. Szó sincs itt semmiféle bálról :D
2021. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, pezsgőt bontani azért szerintem még korai, de minden esély megvan a Fidesz győzelemre, ez biztos. Bár nem tudom miért örülsz ennyire neki, egy kicsit sem tűnt fel, hogy a fejükbe szállt a dicsőség? Én még az általam preferált jelöltet, pártot sem szeretném ha ilyen sokáig kétharmaddal kormányozna, mert biztos vagyok benne, hogy visszaélésekhez vezetne az is, akármennyire is jól indulna. Rövid távon hasznos lehetett, amikor átvették a hatalmat, de ilyen hosszú távon már egészen biztos, hogy az ország kárára megy.


#4: Márki nem lépett vissza.

2021. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Annak legalább örülök.

Akkor rá szavazok. Köszönöm.

4# es

2021. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!