Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz valami Kibékítő Show az...

Lesz valami Kibékítő Show az előválasztás után?

Figyelt kérdés
Egymást támadják a miniszterelnök-jelöltek, így szerintem valami békítő összejövetelre szükség lesz, hogy legalább az összefogás látszata megmaradjon.

2021. okt. 6. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Összefogásból összefosás lett :)
2021. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem lesz szükség rá, nem lesz különösebb fújás az előválasztás után. A második forduló készülődik, az ennek megfelelő politizálással, ennyi van.
2021. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

2# dehogynem.

Tegnap voltam egy buliban. Voltunk 12-en.

Volt ott Jobbikos, Karácsony szavazó, Markis.

Na már ott előjött,hogy ez vagy az miért nem lép vissza, kire nem fogok szavazni...így nem lesz kormányváltás, hanem leégés!

2021. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Feri és Klári örökbe fogadják a Geri-Peti ikerpárt és együtt elmennek Jakab kocsmájába.
2021. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
#3 de nem a barátaidra vonatkozott a kérdés, hanem a jelöltekre. ők jelenleg vetélytársak, és a határokat eddig nem lépték túl. összefogni majd az előválasztás után kell.
2021. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
4#🤣🤣🤣🤣 és narancsjuice-t fognak inni 😂😂
2021. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
5# ne haragudj, de én is ellenzéki vagyok, bár nem voltam tegnap buliban, de amit Karácsony és Márki csinál, az bizony árokásás. Ebből már nem lesz haverság!
2021. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz rá szükség, mert a vereség után úgysem lesz erre lehetőség. Szokás szerint mindegyik a másikat okolja majd és akik nagyot vesztettek azok elvonulnak durrogni.
2021. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellene békítőshow?! Ja és ki legyen? Talán Mónika az RTL-ről?! :D


Nem haragból támadják egymást, hanem egy egészséges verseny van. Amikor vége lesz az előválasztásnak, akkor már csak a Fidesz leváltására koncentrálnak teljes összefogásban, fegyelemmel.


A képviselő előválasztás már megvolt, tudni, hogy kik lesznek a jelöltek, és nincs is semmiféle balhé közöttük, míg azért korábban volt.

2021. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért kéne a lebőgés után már nem ez lessz a legnagyobb gondjuk
2021. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!