Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánéknak az a célja, hogy...

Orbánéknak az a célja, hogy az LMBTQ-fiatalok öngyilkosok legyenek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Orbánék azt se bánnák ha a nem LMBTQ-k is öngyilkosok lennének...
2021. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Újabb valóságtól elrugaszkodott hisztérikus LMBT kérdés 😑
2021. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
nem, nem ez a célja. Valójában leszarják a témát. A melegek az új menekültek. Ennyi történt.
2021. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Az a cél, hogy ne tudjunk róla, hogy létezik ez a jelenség, mert nem vagyunk rá kíváncsiak. Otthon a 4 fal között azt csinálhat mindenki, ami csak tetszik.
2021. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Az érintetteken kívüül senkit nem érdekel az lmbtq propaganda.


Csak megjegyzem:

Korábban olvastam egy angol szociológiai tanulmányt, amiben megjegyzik hogy a nemváltoztatóknál -Angliában- jelentősen magasabb az öngyilkosok aránya. Néhány riportalany elmondta, hogy a legrosszabb benne, hogy "nincs visszaút".

2021. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

#5

Ennyi alapján nehéz következtetést levonni, mert mi van, ha akkor is öngyilkos lett volna, ha nem változtathat nemet? Arra lennék kiváncsi, ha lenne 2 csoport, amiknek a tagjai mind nemváltoztatást akarnak, az egyik csoportnak engedik, a másiknak nem, akkor melyikben lenne több az öngyilkosság?

2021. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen hidegen hagyja őket. Nem céljuk, de nem is érdekli őket ha mégis megtörténik. Azért uszítanak a melegek ellen, mert ez rájátszik sok konzervatív értelmetlen undorára a melegekkel szemben.
2021. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Hajrá Márki Zay.
2021. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%
Miért lenne az? Én mellékesen meleg vagyok, és nagyon jól érzem magam, nem korlátoz senki az emberi szabadságjogaimban. Ezt maximum az érzi így, aki az említett lgbt szivárványzászlós vergődésben részt vesz, és ezt az egy apróságot tekinti a saját emberi mivolta egyetlen meghatározó tényezőjének. Azokért meg nem kár szerintem :DD
2021. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!