Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Találkoztál már Dobrev Kláráva...

Találkoztál már Dobrev Klárával az országjárása során?

Figyelt kérdés

"A kormányváltás kulcsa, hogy mennyit dolgozunk érte. Hogy mennyit járjuk az országot." 💙


Dobrev Klára folyamatosan ezt teszi, találkozik az emberekkel, meghallgatja a problémáikat, később pedig megoldásokkal tér vissza. Hiszen az emberek ott fesztelenül beszélnek, nem budai irodák tárgyalóasztalainál születik meg a kormányváltás, az emberekben a bizalom, hogy lehet más, lehet jobb, lehet szabadabb, lehet biztonságosabb, lehet európaibb.


Te találkoztál már Dobrev Klárával az országjárása során? (Tipp: a Facebook oldalán folyamatosan követhető, hogy hol jár [link]



2021. okt. 8. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Egyszer már volt alkalmam :)
Többször is volt rá lehetőségem
Még sajnos nem volt rá alkalom, de szívesen elmennék egy ilyen találkozóra
Sajnos ez kimaradt nekem
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Nagyon jól nézett ki és kedves volt mindenkivel.
2021. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer már láttam egy embert, akinek a barátja látta, hogy a felesége találkozott Klárival
2021. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez most egy reklám amúgy? A vége igen gyanús. 'Te találkoztál már Dobrev Klárával az országjárása során? (Tipp: a Facebook oldalán folyamatosan követhető, hogy hol jár [link]
2021. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Előbbre hozták a busójárást?
2021. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Aztán kitörölheted a.... a "meghallgatásával". Jól megvezet ő is, ígérget, aztán tesz magasról a problémáidra.

Ez a politika.

2021. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadék férje nagyban hozzájárult ahhoz, 2008-ban, hogy apám cégei tönkremenjenek és a családom a felső osztályból a szegénység szélére sodródjon. Mivel a szerencsétlen képes volt még gazdasági válság közepén is lopni az államkasszából. A 2010 után jött haverjai meg jól kimosdatták a sz@rból és most ők együtt tartják egyben a regnáló korrupt rendszert. Ha nem Márki - Zay nyer, akkor én, mint a családom utolsó itthoni tagja is elhagyom az országot. Gondolom nem fogok nagyon hiányozni senkinek, de már annyi embertől hallottam ezt. Még egy FIDESZ 2/3-ot, ami Klárinak lesz köszönhető én már nem akarok itt leélni. Szóval inkább jobb mindenkinek, hogy még nem találkoztunk Klárival :)
2021. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várom a megoldását az én problémámra.
2022. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!