Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire fogja befolyásolni...

Mennyire fogja befolyásolni MZP sikerét a most megkezdődő undorító mocskolódás?

Figyelt kérdés

Tegnap is elmondta a Partizánban, hogy mostantól megkezdődik a hatalmas mocskolódás az irányába, ez várható és természetes. Ma reggel már el is indult a lejáratás, és nagyon sok gyűlölködő megtámadta.


Mennyire fogja ez befolyásolni a népszerűségét? Vajon túléli úgy, hogy Dobrevre tömegesen szavaznak majd a Fideszesek?


2021. okt. 9. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem fog változni addig, amíg a fidesznek vége nincs.
2021. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, de ha mocskolódnak, akkor továbbra is a Fidesz marad.
2021. okt. 9. 08:16
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"Szavazzatok Márki-Zay Péterre, mert a hazaáruló Fideszesek Dobrev Klárát támogatják, hiszen tudják, hogy csak így nyerhet Orbán!


STOP Dobrev!


STOP Orbán!


STOP Fidesz!"

2021. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Osszátok meg Facebookon, Instagrammon, hogy mindenkihez eljusson!
2021. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Kinél hogy. Gondolom más is van úgy, már az elég a fidesz ellen,hogy elege van a mocskolódó felugráló, fizetett reklámokból. Persze van sok más is ami ellene szól, de hogy már a neten sem lehet semmit csinálni úgy, hogy ne jöjjön szembe a mocskolódás, gyűlölködés, nálam kiveri a biztit. Gondolom, megvan az a réteg is, aki ezt kimondottan élvezi. Nem lenne ez a réteg, nem lenne értelme beleölni a pénzt.
2021. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a fidesz fog mocskolódni, hanem a DK (és talán a jobbik) is. Már láttam rá példát a GYK-n is!
2021. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
2021. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az emberek álszentek. Én is kaptam gyerekkoromban apámtól 1 pofot (olyat tettem, ami miatt meg is érdemeltem), aki egyébként mindig is egy végtelenül rendes, kedves és tisztességes ember volt, aki egész életemben segített nekem, és még most is támogat ahogyan tud. Ezen kívül soha nem ütött meg, úgyhogy azért mert MZP megpaskolta az egyik gyerekének a kezét, vagy nem tudom, pontosan mit csinált, ezért még nem kellene gyerekgyilkosnak/gyerekbántalmazónak nevezni.

Nekem már nagyon elegem van ebből túlérzékeny kultúrából és az álszentségből. Az meg különösen ciki, hogy ezzel kampányolnak egyesek.

2021. okt. 9. 09:31
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Vicces ez agyerekvero propaganda, amikor köztudott, hogy Orbán 20 éve rendszeresen ágyba főbe veri a feleségét és ő maga nyilatkozta, hogy a koztiszteletben álló apja rendszeresen keményen verte...
2021. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

Márki mondjon le!!!

Amúgy meg cigány!!!

2021. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!