Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik eddig Karacsonyra,...

Akik eddig Karacsonyra, Jakabra, Fegyorre, MZP-re szavaztak, azok ugye automatikusan MZP-re fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Benne latjatok a potencialt, igaz?

2021. okt. 9. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem, Dobrev Klárára szavazok, mert Márki-Zay nagyon sok fideszes döntéssel egyetért, és ideológiailag is nagyon közel áll a fideszhez.
2021. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
En karacsony párti voltam, a 2. forduloban dobrevre szavazok. Nekem az elmult 1 hétben megmutakozott mzp valodi arca, ami nem tetszik. Pokhendi, bekepzelt, ki ha en nem karakter. Tisztara olyan mint orban a 90es evekben.
2021. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem, hiszen többször is elmondta, hogy mennyire jónak tartja a Fideszes adórendszert. Azt viszont sajnálom, hogy csak Klára maradt baloldali.
2021. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
A válaszólók miatt előre látom a 22-es vereséget.
2021. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Emberek tessék felfogni, hogy közös program van. Most az lenne a lényeg, hogy olyat válasszunk aki képes legyőzni a Fideszt.
2021. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sindelar ***** válasza:
11%
Azzal, hogy megtartaná a fideszes adórendszert, nálam végleg elvágta magát. Dobrevre szavazok emiatt. Azt az MZP-trollhadsereg által gyártott hazug legendát meg hagyjuk, hogy ő képes legyőzni a fideszt. Nem képes legyőzni a fideszt, mert megutáltatta magát a baloldaliakkal.
2021. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lathatod 5-ös,amíg ilyen buta itt a legtöbb kommentelő téged leszámítva nem lesz kormányváltás.
2021. okt. 9. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Pedig az 5-ös válaszadónak nincs túl sok sütnivalója. Közös ellenzéki program lesz, de az előválasztás nem erről szól, hanem arról, hogy ki lesz a vezetője.


A kérdező meg hiába sértegeti a válaszadókat, ő maga sem indokolta meg, miért kéne bárkinek is MZP-t támogatnia, amikor nagyon sok kérdésben egyetért a fidesszel. Aki a fideszestől egy különböző kormányzást akar látni, az értelemszerűen nem szavaz rá, mert mást szeretne, nem konzervatív, jobboldali kormányzást. Mert pont azt akarjuk leváltani. MZP fafejűségét meg láthattuk, köpne ő itt bármilyen közös programra, menne a saját feje után.

2021. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
#8 Tudom, hogy megszoktuk azt, hogy a nagy vezér mond valamit és akkor megszavazzák de elmondom, hogy ez egyedül a Fidesznél van így. Nem elnököt választunk, hanem miniszterelnök jelöltet.
2021. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Csak az a baj, hogy Márki-Zay pont tojna bármiféle közös programra. Nem vagyok Gyurcsány-rajongó, Karácsonyra szavaztam. De el kell fogadnunk, hogy ő is benne van a koalícióban. Márki-Zay meg Gyurcsánnyal akarna leszámolni a kormányváltás után. Hogy? Koalíciós partnerként? Ez az ember teljes instabilitást "eredményezne", nem lehetne vele kormányozni.
2021. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!