Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz adópolitikaja hogy a...

A Fidesz adópolitikaja hogy a jól keresőknek még jobb legyen, MZP vagy Dobrev kell szavaznia egy balosnak aki kiskeresetűeket nézi? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Karacsonynak tetszett a tobbkulcsos ado es alapjovedelem otlete de visszalepett.


Dobrev ugy erzem balos es szegenyek mellwtt van de Gyurcsany miatt.....


MZP meg megdicserte a fidesz adopolitikajat amit en helytelenitek.


Akkor ki marad?



2021. okt. 9. 23:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

naja persze

ha én jól keresek az életben, mert azért én megdolgoztam, és más csak annyira volt képes, hogy elment árkotásni, akkor amiatt kéne levonni tőlem mégtöbb adót? ez már sok

mindenki egyformán adózik, így van jól

tipikus ellenzéki hozzáállás, aki sikeres az életben, azt adóztassuk meg minél jobban, hogy a csórók ne érezzék magukat annyira szarul, ilyen mentalitással nemlehet választást nyerni kérem szépen

meg miért kell mindig abból kiindulni, hogy mi van külföldön, pl németországban? kit érdekelnek a németek? kössék fel magukat, ha annyira tetszik neked a német adózási rendszer, akkor viszont látás, lehet menni, én más nyomora miatt nemfogok többet adózni, és ezzel még szerintem más honfitársam is így van

2021. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21as.


Erzeketlen vagy es meg bunko modon irod le.


En neked nem akarok rosstat de a vilagon szinte mindenhol a gazdagabb nagyobb kulccsal adozik ez megszokott szinte mindenhol.


Es ha normalisan gondolkozol akkor neked ugyis rengeteg penzed maradna ha SZOLIDALITASBOL egy hangyanyival tobb adot fizetnel.


De en megertelek teged senki nem szeret tobbet fizetni.

2021. okt. 10. 16:31
 23/26 A kérdező kommentje:

''mas nyomora miatt nem fogok tobbet adozni' '


Ezt a mondatot ne feledd, ez megvisszauthet.


Amugy minden jot.

2021. okt. 10. 16:34
 24/26 anonim ***** válasza:

persze, nyilván kicsit durván fogalmaztam, és ezért elnézést is kérek, ha esetleg valakinél betalált, törölném a választ, de nemtudom, na mind1, de csak annyi, hogy én úgy gondolom, hogy nem fair velem szembe az, ha azért vonnak le több adót, mert jólfizető állásom van, én azért a pénzért megdolgoztam, és nemtartom helyesnek, hogy elvegyék a kemény munkáért megszerzett pénzemet

és ez az egyik ok, hogy ismét a fideszre voksolok

és amúgy az a pár 10ezer forint is sokat tud számítani, én ezzel a logikáddal nemtudok egyetérteni, hogy ugyan úgy marad pénz, pár ezer forint minuszt is megtudod érezni az ember

az meg, hogy a világ többi országában, hogyan adóztatnak az hidegen hagy, nem az én dolgom, igenis ragaszkodom ahhoz a pénzhez,amiért megdolgoztam, és szerintem ebben semmi rossz nincsen #21 voltam

2021. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A vicc az a többkulcsosban, hogy réges-rég volt egy kollégám azokban azokban az időkben, amikor technikusként 70 ezer nagyon jó volt, egy sztármérnök meg 200-at keresett. A kollégám kapott 5000 emelést, majd kevesebbet kapott, mert épphogy sávot ugrott.


Német adózás:

-többkulcsos jövedelemadó

-ingatlanadó

-ebadó

-kötelező jelleggel tv díj a kormányoropaganda adókra

-hozzájárulás fizetése, ha felújítják az utat a házad előtt


Ha van vagyonod (értsd van egy saját házad egy minimális alapterület fölött), addig nem kapsz hosszútávú segélyt, amíg el nem adod és fel nem éled.


Ilyet szeretnétek?

2021. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
“ majd kevesebbet kapott” - természetesen nettóban értem.
2021. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!