Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahoz hogy a...

Mit szóltok ahoz hogy a baloldal és a fidesz közösen záratná be a MH. irodáját a "rasszizmusra" hivatkozva, józsefvárosban?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 10. 08:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Igazuk van.
2021. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Hehehe a zsidók és muszlimok ellen uszító fidesz beszél rasszizmusról? :DDDDDDD
2021. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Ez a cirkusz, már csak kenyér kell a népnek.

Olyan tessék lássék dolog ez, a MHM egy ugyan olyan megélhetési párt, mint a többi. Mi lesz ha bezáratják? Perelnek az EU-ba. Ha nyernek, akkor kártérítést kapnak. Ha nem, meg a párttagok dobnak be a "közösbe". Így aki fent van, mindig jól jár, aki lent, az meg csak akkor, ha elég hosszú a nyelve...

2021. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg ízléstelenek a plakátok, nagyon proli szinten vannak és uszító jellegűek, szerintem nem szabadna ezzel kampányolni. Nem vagyok biztos benne azonban, hogy emiatt be kellene-e zárni az irodát, mint ahogy azt Dúró Dóra is 4:38-nál elmondja.
2021. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3/ Miből gondolod hogy megélhetési párt? legalább nekik van programjuk (virradat program)
2021. okt. 10. 09:48
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Összeér ami összetartozik,a baloldal és a Fidesz közösen veszi hülyére a népet ebben az esetben is.Szőnyeg alá söpréssel nem oldják meg a problémákat.
2021. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Ott megyek el napi 2x előtte a 32esek terénél láthattam Turós Torta képét minden nap, nagyon helyes, hogy bezáratják, legalább leszedik a képét is.


Btw, nem is értem, hogy mi a lóf.szt keres a Mi Tanyánkosoknak párt iroda Budapesten, ahol a támogatottságul a 0,5%-ot sem éri el. Miért nem az alföldi tanya központban bérelgetnek irodát, ahol jóval nagyobb a támogatottságuk és legalább be is megy abba az irodába.


Azt mondja a mi tanyánkos, hogy továbbra is lesz irodájuk a 8. kerben, csak nem önkormányzattól, hanem magán személytől bérelnek irodát...erre kiváncsi leszek, hogy fogja-e futni miből, mert nem mindegy, hogy az önkori, eddig kért pl. 80-120 ezret/hó, míg a magánszemély, pláne a körút környékén 600-900 ezret is elkérhet. xD

2021. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem meglepő. A lényeges dolgokban, amik a magyar nemzet fennmaradása szempontjából kulcsfontosságúak, a Fidesz és a komcsik egyetértenek - természetesen a magyarok kihalásának érdekében.
2021. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7/ Majd akkor is mond ezt ha egy cigánycsalád melléd költözik, kíváncsi lennék én a fene nagy toleranciádra.
2021. okt. 10. 10:31
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
9-es, Ahol én lakok oda soha nem fognak tudni beköltözni a cigányok. De nem is kell bemutatni őket, ismerem őket vannak köztük normális jóra való cigányok és vannak, akiket csak kitoloncolnék, hogy finoman fogalmazzak. Én nem támogatom a Mi Tanyánkosokat, mert látványosan érzékelhető, hogy a Fidesz hátulról pénzzel tolja a pártot és a vezetőségét. De vallom azt is, hogy ha rajtam múlna a belügyminiszteri posztra a legradikális, legszéljobbert tenném meg miniszternek, hogy rendet vágjon, ha sikerül, gyorsan leváltanám, mert vigyázni kell, ha túl sokáig vannak hatalmon megbolondulnak.
2021. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!