Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahoz hogy a...

Mit szóltok ahoz hogy a baloldal és a fidesz közösen záratná be a MH. irodáját a "rasszizmusra" hivatkozva, józsefvárosban?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 10. 08:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"látványosan érzékelhető" mire alapozod ezt?
2021. okt. 10. 10:55
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát pl. hogy a 18-as választások után folyamatosan együtt szavazott a Fideszel, kormánypárti kritikát szinte nem is mondtak, de a fő alap, amit Volner, Fülöp Erik vagy pl. Ferenczi Gábor, volt Mi Tanyánkosak, akik a Jobbikból léptek át, vagy otthagyták a Mi Tanyánkot is, ők állították, hogy a pénz egy jó része Fidesztől származik, ill. hogy a Fidesz kommunikációs stábja napi kapcsolatban voltak anno a párttal.
2021. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
#12 Egy hozzászóláson belül ennyi hazugságot összehordani komoly teljesítmény.
2021. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

13-as,


Google ismered? csak annyi a dolgod, hogy utána nézel, hogy Volner, Erik, Gábor mit nyilatkoztak a Mi Tanyánkosakról, fent van az összes nyilatkozatuk a neten, szívesen. :)

2021. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem én hazudoztam, nem nekem kell bizonyítani az állításaimat.
2021. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15%
Összezártak a rajvédők. Igaz ettől nem oldódik meg semmi.
2021. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Miért törölték a válaszomat? Mert leírtam, hogy a Mi Hazánk egy beteg náci párt, amelyik cenzúráza a negatív kommenteket? Jó tudni, hogy a moderátorok is mivel szimpatizálnak. Fidesz, Ellenzéki szavazókat lehet szidni, de MH-ról kritikát nem lehet írni?


De nem érdekel, engem nem fogtok elhallgatatni.


Mi Hazánk egy rasszista párt. Lehet szépíteni, de az, aki nem ezt mondja az nincs tisztába a Mi Hazánk programjával. Az országot kiléptetnék az EU-ból, NATO-ból (nem lenne népszavazás ;) ), a környező országok ha lerohannak minket az lenne a legjobb eset, ugyanis az MH a Trianoni programjukat komolyan gondolja, akkor ez lesz a vége.


Mi Hazánk a cigányok szegregációját támogatja, valamint nagyon erősen homofóbok. Ha egy illető mondjuk lmbtq tag (300 000 honfitársunk min. az), azokat simán pszichiátriai kezelés alá vennék, mert "aberált"-ak nekik.


Fideszt nem szeretem, de a Fidesz negyed annyira rossz, mint a MH. Fidesz "csak" megveti, meg egy gyermekvédelmi törvénnyel hátráltatja ezeket a kisebbségeket, de ez még mindig enyhe, amit a Mi Hazánk folytatna Magyarországon.

Mi Hazánk nyíltan vállalja, hogy pszichopata párt, őszintén, miért is szavaznak rájuk? Miért is szimpatizálnak velük?


A cigánykérdéssel igenis foglalkozni kell! Ezeket az embereket be kell illeszteni a társadalomba, igen mindenkinek megvan a joga választani, de ezeket a cigány gyermekeket iskolajárásra kell őket kötelezni, amelyik olyan családból való (természetesen minden gyereket, de rájuk rá kéne nézni), környezetből ki kell szakítani ha olyan a család.

A gyerek a jövő, a cigánybűnözésnek véget kell vetni, de nem a cigányságnak. Mindegy, hogy magyar vagy cigány, mindenkit ugyanolyan jogok illetnek.


Üdv.

2021. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó vagyok, annyit hozzátennék, hogy én személyszerint az Ellenzékkel szimpatizálok, és MZP-vel, de Gyurcsányt se tartom jobbnak mint Orbánt.

Ide változás kell, nem egy elmaradott Mi Hazánk megy egy állszent Fidesz hanem valódi változás.


Ausztria, Németország, Csehország... De vegyük példának csak Ausztriát. Az egy jó ország, jobb ott élni, elég csak megfigyelni a módszereiket. Nincs ott kisebbség szegregáció, gyermekvédelmi törvény stb.

2021. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!