Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus Márki-Zay Péter?

Szimpatikus Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2021. okt. 10. 16:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
22%

Nem.

1. Egoja túl nagy, nagyképű.

2. Beszállt Gyurcsány szövetségébe, úgy hogy el akarná számoltatni (?)

3. Azt nyilatkozta, hogy a kormány fele meleg, plusz belevette Orbán fiát is ebbe. Ilyet miniszterelnök jelölt nem tehet.

4. Beleszállt a DK-ba. Rettentő amatőr hiba, hiszen ha nyerne is rájuk mindenképpen támaszkodnia kell.

2021. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
#12 tehát Orbánt?
2021. okt. 10. 16:45
 13/40 anonim ***** válasza:
27%
MZP egy okádék.
2021. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
28%
Hú, az átlagszavazók szellemi szintje tényleg durva. Az egyik képviselőjelöltjük egy bűnöző lesz, akinek a kretén minden 2. szava. A miniszterelnök-jelöltjük lebu.izza a fél kormányt, teljesen futóbolondnak tűnik, de ez sem zavarja őket, hogy valaki látványosan nem beszámítható.
2021. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ez a "hétgyermekes katolikus családapa vagyok, tehát szavazz rám" sílus nagyon, nagyon nem jön be. Túl sokat képzel magáról, és nem látom úgy, hogy lennének konkrét tervei.
2021. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
81%
Elsőre nem volt az, de aztán fordult a kocka! Én a szavazatommal csakis kizárólag őt támogatom! Kiköpött miniszterelnök alkat!
2021. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%
Én először otthon akartam maradni, mert Karácsonyra akartam szavazni, de aztán meggondoltam magam, és MZP-re szavaztam. Azért, hogy ne Orbán legyen 2022-ben. Nem volt annyira szimpatikus, és most sem annyira az, finomíthatna kicsit a stílusán, de el kell fogadni hogy ő ilyen, egy kicsit nyersen fogalmaz. Egyébként nagyon okosnak tűnik, van egy villamosmérnöki diplomája, járt több országban is. Csak felfelé! Hehe...
2021. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
96%
2021. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
26%

#5 te ezt komolyan gondolod?

Melyik adást nézitek?

Pont hogy sajnos ő bomlasztja az ellenzéket,keresnivalója nem lenne a többiek között.

Vicces,mert amíg nem indult jelöltnek,teljesen máshogy jött le.

Orbán kettőre,köszönjük nincs szúkségünk.

2021. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
85%

#20 Aki egy alapszintű propaganda technikának bedől, amit a DK használ mennyire hiteles?

Vádold azzal az ellenfelet amit te csinálsz. Ennyit csinál és kész. Komolyan a RTL-s 2. vitán is probléma nélkül hazudik Klára meg a HVG-s Greenpeace vitáján tényekről. Minek kell elmondani, hogy nem populista. Pont, hogy ki kellene mondja, hogy ő populista és el magyaráznia miért.

2021. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!