Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-sek, szerintetek mennyi...

MZP-sek, szerintetek mennyi esélyünk van Dobrev ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon tartok attól, hogy Dobrev és Feri jól mozgósítja az öregeket, meg hogy a Fidesz is küldi a trollokat.

2021. okt. 10. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
45%
2021. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fideszesek nem fognak Klárira szavazni az elszámoltatás miatt.
2021. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem, nem sok.


A DK egy olyan szektapárt, mint a Fidesz, tele fanatikus, radikális hívekkel.

2021. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Dobrev 59%, Márki 41%.

Ez jó??

2021. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha megvan az 500 000 szavazó akkor MZP már esélyes a győzelemre. Addig elég valószínűtlen.
2021. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Fogtok nézni nagyot, ha MZP nyer, de a körzetek miatt a DK-nak lesz a legnagyobb frakciója és ezért rövid időn belül buktatni fogják őt és jön Klára vagy Feri. 😊
2021. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom hogy Dobrev nem mozgósított mindenkit az első fordulóban, hiszen 50%+ -os eredményre is számítottak. Tehát ha akkor jó volt a mozgósítás és mondjuk a törzsszavazóik 90%-át mozgósítani tudták, akkor most sem várható hogy többen szavaznának rá. Karácsonytól van egy réteg, aki inkább Dobrevet választja, más tartalékuk nincsen. MZP ezzel ellentétben még mozgósíthat, mert valóban sokkal megnyerőbb a bizonytalanok számára is, ők pedig rengetegen vannak a DK-sokhoz képest. Ezen felül a jobbikos szavazatokra is számíthat. Akkora részvételnél ami az első fordulóban volt, szerintem ha nem is nagy fölénnyel, de nyerheti MZP. Ha kevesebben mennek el, mondjuk csak 500 ezren, akkor valószínűbb a DK győzelem, mert aki az első körben elment Dobrevre szavazni, az elmegy a másodikban is, abban biztos vagyok.
2021. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

ma 19:41

Klárika 216 ezer szavazatot kapott,

Geri 169 ezret,

Petike 126 ezret (+87 Jakab, +21 Fegyőr. Halkan jegyzem meg, hogy a 126 ezer szavazatában is csomó Jobbikos, Momentumos lehet).


Most szerinted a Geri 169 ezre hova fog menni? Abból mondjuk mennyi lehet az MSZP-s nyugdíjas akinek semmi baja nincs Gyurcsánnyal vagy Dobrevvel?


Értem én, hogy az ÖT-ben ezt mondta a politikai elemző bácsi de ha itt tudna tömeges mozgósítás történni azt is Klárika nyerné meg.

2021. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!