Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az hogy erre az...

Hogy lehet az hogy erre az emberre és hozzátartozójára még valaki szavaz?

Figyelt kérdés

Most életemben először teljes egészében meghallgattam az Öszödi beszédet vágatlanul, mikor volt ez a cirkusz még 14 éves voltam, így nem nagyon foglalkoztatott a dolog.

Teljesen kiakadtam hogy milyen mocskos politikus is ez a Gyurcsány... egyszerűen nem látok benne semmi jót hogy hogy szerethetik még ennyien..

Nyilván Orbán sem jobb rá sem szavaznék soha..de ezen a beszéden most teljesen kiakadtam..

[link]


2021. okt. 10. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs más alternatíva, vagy Dobrev, vagy Orbán
2021. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Gyurcsány és Orbán képes volt a szavazóikból fanatikus szektást csinálni.Emiatt, szavaznak rájuk annyian.
2021. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Akkor inkább senki vagy kutya párt
2021. okt. 10. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsi, de Gyurcsánynál Orbán azért mérföldekkel jobb. Az emberek emlegetik a lopást, meg a kórházakat, stadinokat. De ezek mellett legalább csináltak is valamit az EU-s pénzekből mellettem speciel minimum 10 helyt újítottak fel az elmúlt 1 évben. Köztük kórházat is 2 éve talán. No meg jobban élek azért, mint régen. Nem olyan "húúú de borzalmas" mint ahogy előadják a károgók szimplán valakinek sose lesz jó semmi. Ha itt is EU-s minimálbér lenne, akkor még több kéne ilyen sajnos az ember. Ettől függetlenül még van hova fejlődni, de Gyurcsány időszakát ezzel össze sem lehet hasonlítani. Egy bohóc volt, és maradt is a csávó nem mellesleg egy alkesz. Dobrev meg úgy beszél a "támogatóival" mint óvónéni az ovisokkal kb gáz az egész. Persze ez az én véleményem, de van igazságalapja bőven.
2021. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Én a 2006-os események végett szerettem meg Ferit.
2021. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö! Világos, hogy fel vagy háborodva. De a hozzátartozokra milyen alapon terjeszted ki az elutasitásodat? Téged (csaknem 30 évesen!) a szüleid alapján itélnek meg, vagy fogadnak el? Ez jogos, ha igy van?
2021. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!