Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van remény hogy Márki Zay...

Van remény hogy Márki Zay Péter fog győzni, mennyire hihető az index szavazása?

Figyelt kérdés
[link]
2021. okt. 10. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Eddig Karácsonyt hozták ki győztesnek az ilyen szavazások, volt amelyik Jakabot. Azoknak mennyire volt igaza?

Még magának az előválasztásnak sincsen jelentősége, mert a valódi választásra nem csak azok fognak elmenni akik most ezen szavaztak.

2021. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sokat nem lehet levonni ezekből a szavazásokból. Az ATV-n Dobrev nyert, mert az egy kifejezetten DK-s csatorna. Ilyen Telexeket, HVG-ket meg a fiatalabb korosztály olvassa
2021. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

"Még magának az előválasztásnak sincsen jelentősége, mert a valódi választásra nem csak azok fognak elmenni akik most ezen szavaztak."

...azért csak nem mellékes, hogy ki lesz az ellenzék jelölt

2021. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, igaz.
2021. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mamám DK-s, viszont nem tud elmenni szavazni jelenleg! Fogalmam sincs, hogy mi és mikor győzte meg őt abban, hogy a DK mellett álljon! Szerintem Gyurcsányné kilóra veszi az idősek szavazatát! Ez veszélyes! Valahol olvastam, hogy ne az idősek döntsék már el, hogy az új generáció miben akar felnőni és ezzel teljes mértékben egyetértek! Dobrev a mesemondó ha a valóságot nézzük, akkor sehol sincs MZP-hez képest! Péter miniszterelnök alkat! Engem nem érdekelnek a pletykák meg a kitalált butaságok vele kapcsolatban! Én azt akarom, hogy ő legyen ott 2022 áprilisában és nyerje is meg a választást! Ennyi!
2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

#5 Te leszólod a mamádat a döntése véleménye miatt, most én meg tegyem meg veled ugyanezt?

Amit te csinálsz az szerintem pont akkora marhaság és éppen olyan rossz döntés, értelmetlen. De a te döntésed. Tartsd tiszteletben a mamád döntését, mert semmiben sem másabb mint a tied.

Amúgy jó lenne ha elgondolkodnál azon, hogy van-e MZP-nek pártja egyáltalán, mert nincsen. Tök mindegy hogy most mit hiszel róla, milyen pletykának nem hiszel, ugyanaz a politikai csoport, ugyanazok a parlamenti képviselők fognak majd mögötte állni, mint Dobrev mögött - vagyis pontosan ugyanaz lesz a következménye ha MZP kormányra kerül, mintha Dobrev lenne a miniszterelnök.

Ha szerinted a mamád felelőtlenül dönt, mert Dobrev ártana a fiataloknak, a jövőjüknek, akkor értsd meg hogy ugyanez igaz MZP-re is, mivel ugyanazt kell majd tennie kormányon, mint Dobrevnek kellene - mert ugyanazok szavaznak majd mindenről bármelyikük is lesz most a nyertes.

2021. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem szólom le a mamám! xD

Akárki nyeri az előválasztást, én arra fogok szavazni jövőre! De addig is MZP-t támogatom.

2021. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én véletlen 2szer szavaztam
2021. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Véletlen?:)
2021. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát kíváncsi voltam az eredményre, de csak úgy mutatta meg ha szavaztam még egyszer :)
2021. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!