Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter szerintetek...

Jakab Péter szerintetek tényleg elhitte, hogy az előválasztást megnyerve közös miniszterelnök-jelölt, majd Orbánt legyőzve miniszterelnök lehet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Igen. Március-április körül amikor a többiek még nem kampányoltak és ezért vezetett a közvélemény-kutatásokban elhitette magával hogy nyerni fog.
Nem. A DK-val kötött különalkuja is a gyengeségét ismerte be. Ha valóban ő lett volna az esélyes vidéken, ezt semmi nem indokolta volna.
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenkim úgy indul neki.
2021. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan reménykedett. Lájkok számában végül is vezetett, de az nem jelent semmit (ezt végülis ebből tudtuk meg).
2021. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még az is meglepő, hogy sajnálatos módon még Fgya-t is megelőzte. Utálom orbánt és a fideszt de abban 100% egyet értek vele, hogy a Jakab 1 bohóc. A miniszterelnök jelöltek vitájában és a mostani megnyilvánulásaiban is szerintem semmi mást nem tudott bizonyítani csak azt, hogy ugyanolyan beszűkült és konzervatív az egész jobbik mint régen. Igaz javulni javult valamennyit de tökéletes sose lesz.
2021. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2018-ig voltam Jobbik szavazó. Számomra olyan volt most Jakab, mint a Bukás című filmben Hitler (tudom ütős hasonlat), amikor a már nem létező seregeket mozgósítaná a térkép felett.


Azt hitte még ott van a Jobbik szavazótábor és akár növelni is tudta azt, aztán jött az ébredés. A parlamenti küszöb is messze van a Jobbiktól.

2021. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz a megközelítés. Mivel 2010 óta nemzethy-kheresztény, jobbos, nemzeti kormány a status quo most meg már nemzeti radikalizmus is az emberek már unják. Aki változást akar az ennél mérsékeltebb, centristább irányt akar.


Ennek folytán az amúgy is szétesőben levő Jobbik már nem tud tovább mérskélődni, hisz nagyon nehéz a szélsőségből visszatáncolni a centrumba. A Fidesz is fog előbb-utóbb ezzel szembesülni.

2021. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem hitt ebben igazán soha, de arra sem számított, hogy a 3-ba nem jut be. Most ezért van mindkét jelöltre megsértődve.
2021. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!