Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg léteznek itt olyan...

Tényleg léteznek itt olyan BALoldaliak, akik ha Márki-Zay nyeri az előválasztást, a Fideszre szavaznak? Mégis miért szavaznak egy BALoldali a Fideszre?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint mikor az amcsiknál páran azzal fenyegetőznek, hogy nem szavaznak a demokrata/republikánus pártra meg elnökjelölre ha az nem az, akit ők akarnak. Aztán nem ez dönt sosem.
2021. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Értelmes ember nem szavaz a fideszre, ez nem oldaltól függ, mivel még csak nem is jobboldaliak.

A fidesz egy harmadik utas fasiszta ideológiát képvisel és egy puha diktatúrát épített ki.


Az szavaz rá, aki idióta vagy akinek megvette a szavazatát.

2021. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
Oda fognak szavazni ahová a főnök mondja. Ha Márki lesz az akkor oda.
2021. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Én ballib vagyok (ebbe beletartozik a dk is). Szóval ha márki nyerne nem mennék 22-ben szavazni. Orbánra soha nem szavaznék, bosszúból sem. De márkit sem támogatnám. Nekem ő olyan, mint egy vallásos pszichopata. Kösz, de nem.
2021. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, de miért szavazna egy BALoldali MZP-re aki a Fideszes politikát akarja újra kreálni lopás nélkül?


Ha így nézed akkor lehet még az általad vizionált Fideszre szavazásnak is több értelme van, mert akkor legalább a közös ellenzék rájöhet arra, hogy nem az az irány, hogy ők is JOBBosok legyenek.

2021. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mióta szavaznak ellenzékiek Orbánra?

Akkor nem vagy ellenzéki, hanem fideszes.

2021. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Van még pár lehetőség. Például MKKP, vagy MHM.
2021. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy látom, akárki is győz, az ellenzéknek rá kell feküdnie, hogy megértesse a szavazóikkal, hogy kis túlzással mindegy ki a miniszterelnök egy sokpárti koalíció élén.

Orbán alatt az emberek annyira hozzászoktak a főni egyszemélyes kézi vezérlésen alapuló kvázi diktatúrájához, hogy aszerint is gondolkodnak. Pedig a valóságban bármelyikükből lenne miniszterelnök(tegyük fel, hogy nyernek), nem befolyásolna sok mindent, melyikük az.

Egy sokpárti kormány élén lenne porondmester a győztes. Azaz minden személyes kezdeményezését, elképzelését az egész koalíción kellene átvernie a parlamentben.

Orbán tejhatalma miatt szerintem sokan elfelejtik, hogy a miniszterelnök nem elnök, és főleg nem diktátori pozíció.

2021. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
A tejhatalom nagyon veszéjes.
2021. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
#19 oké, ez tény :), ahogy a helyesírás ellenőrzőben bízni és nem visszaolvasni is az. De ez egy netes fórum, nem diplomamunka vagy cv, belefér.
2021. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!