Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korábbi Jobbik szavazók!...

Korábbi Jobbik szavazók! Hogyan éltétek meg, hogy Jakab Péter 4. helyen végzett az előválasztáson?

Figyelt kérdés
Akik 2010-ben és 2014-ben a nemzeti radikális Jobbikra, vagy 2018-ban a Vona Gábor féle néppárti Jobbikra szavaztak (és azóta a Mi Hazánkat vagy más a Jobbikból kiszakadt kisebb pártot támogatják, esetleg a Fideszhez húznak vagy passzivitásba vonultak), hogyan élték meg Jakab előválasztási szereplését?

2021. okt. 12. 09:59
 1/5 peca1000 ***** válasza:
82%

Oda került ahová való.


Jövőre a választások után teljesen el fog tűnni a Jobbikkal együtt

2021. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Depis vagyok nagyon. Már parízert sincs kedvem táploni :(
2021. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Én számítottam rá.

Jakabnak nincs olyan karaktere, mint Vonának volt.


Vona Gábor majdnem olyan tehetséges politikus, mint Orbán és Gyurcsány.Képes volt a Jobbikot összetartani és kompromisszumokat kötni a radikálisabb,mérsékeltebb szárnyak között.

Távozása után egyből megindult a pártszakadás.



A Jobbiknak a kegyelemdöfés a Gyurcsánnyal való szövetség volt.Ellene és a rendszere ellen tüntettek 2006-ban, meg utána párszor.

2021. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Engem pont annyira nem érdekel, mint amennyire az összes többi baloldali, bolsevik politikus is hidegen vagy.
2021. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
2006ban Gyurcsány ellenes voltam, és akkor lettem jobbikos. Ma már nem szavazok kiábrándultam mindegyikből.
2021. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!