Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki és MIÉRT szavaz idén a...

Ki és MIÉRT szavaz idén a Fideszre? Aki tudja kérem indokolja meg a választását!

Figyelt kérdés

Elképesztőnek tartom, hogy az ország fele birka módon szavaz egy nemzeti álruhába bújtatott pártra, miközben úgy tűnik, hogy fogalmuk sincsen, hogy miért rájuk szavaznak. Nagyon szeretnék végre érveket olvasni a Fidesz mellett.


Az, hogy "csak az mszp-t ne", illetve a "akkor már inkább a fidesz, mint a maszop" elég gyatra érvek. Elképesztőnek tartom, hogy az elmúlt fél évben a fenti kérdésemet több fórumon feltettem már, de még sehol sem érkezett értelmes válasz.


2010. szept. 2. 08:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
47%

csak a jobbikot ne

akkor már inkább a fidesz, mint a jobbik


ezek így jó érvek?


én egyébként nem szvazok a fideszre, de ha szavaznék, ezzel érvelnék.

2010. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon jó kérdés, igaz én azt tudom elmondani, hogy NEM szavazok a Fideszre, de én is kiváncsi lettem, hogy ki milyen érvekkel tud előrukkolni a szocizáson meg a szétlopták az országot címen kívül

Eddig örülhetünk, sz@rba hozta a devizahiteleseket, szegényebb lesz jövőre az ország nagy része (egykulcsos adó-kivezeti az adójóváírást), hazudik össze vissza beszél - ma Szíjjártó Pingvin uraság nyilatkozta a Mokkában, hogy nem kell imf hitel stabil a magyar gazdaság - ezzel szemben államcsődről beszélt kb. 3 hónapja. Akkor most mi a fene van?

2010. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
25%

Mert a narancsot jobban szeretem, mint a szegfűt.

Ennél jobb érv nem is kell!

Szerintem amúgy azok, akik az mszpre szavaznak, ugyanúgy nem tudják miért teszik. (kedvenc indokom: "bárki jobb, mint egy cigány"(Orbán), na ez mennyivel jobb?!?!)

2010. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
61%
"Az, hogy "csak az mszp-t ne", illetve a "akkor már inkább a fidesz, mint a maszop" elég gyatra érvek. " na aki MSZP-re szavaz annak hasonló az érve csak az így szól: csak a Fideszt/OV-t ne!, akkor már inkább az MSZP, mint a Fidesz! :D ebből áll kb az egész magyar politika már több éve!
2010. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy erről szól az MSZP - FIDESZ látszólagos harca már évek óta, de én mégis értelmes érveket szeretnék olvasni a Fidesz nevű társaság MELLETT.


Szépen kérem, aki tud érvelni a Fidesz mellett, az tegye is meg!

2010. szept. 2. 08:51
 6/48 anonim ***** válasza:
60%

Emberileg szimpatikusabbaknak és közvetlenebbeknek tartom őket, mint a képmutató pojáca MSZP-t.


A jobbikon gondolkodtam, de a kampány végére túl véresszájúak lettek (megszüntetni a kereskedelmi adókat,stb..) és ezáltal számomra komolytalanok. Az LMP még nem alternatíva szerintem.


Egyenlőre még úgy látom, hogy a FIDESZ próbál tenni valamit, az átgondolatlan, amatőr elszólásaik ellenére is (Görögországhoz hasonlítás). Valamint úgy tűnik, befejezik a popsinyaló politikát, amit az MSZP folytatott.


Az MSZP már "bizonyított" 8 év alatt, ezt azt hiszem nem kell magyarázni, és valahogy elegem lett abból, hogy mást nem hallani, csak azt, hogy sorra csukják le őket, vagy épp eljárás folyik ellenük.

2010. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok MSZP-s,de azért csukják sorra le csak az MSZP-seket,mert a Fidesz a saját embereit nem vádolja meg. Az önkormányzatoknál is sok Fideszest le lehetne csukatni!

A Fidesz pedig mégjobban a fgöldbe döngöli a kisembereket. Lásd a bankhiteleseket pl.

Mellettük semmi nem szól.

2010. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
35%

Mert attól még, hogy nem tökéletes, egy megbízható, komoly párt!Nincs alternatíva, magyar emberként a Fideszre szavazok és nem az összeférhetetlen Jobbikra, akik csak önmagukat látják.Mi csak mocskos zsideszesek vagyunk a szemükben, a kutyánál is kevesebbre tartanak minket.

A Fidesz az utolsó pillanatban mentette meg a munkahelyemet, ezt meg nyilván nagyon tudom értékelni!

2010. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
25%
gondolod, hogy ide sokan be fogják írni, hogy rájuk szavaztak? azonnal le lesznek pontozva, mert itt csak szélsőjobbosok+mszpsek vannak! elenyésző a fideszesek száma itt a gyk-n!
2010. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
45%
Semmiképp sem szavaznék fideszre.
2010. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!