Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismertek olyat/van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismertek olyat/van itt olyan, aki nem akar párkapcsolatot, az mivel indokolja ezt?

Figyelt kérdés

Mi vezetett ahhoz, hogy így döntsön?

Egy csalódás vagy valami más?


2011. aug. 29. 11:10
1 2
 1/13 Beliel ***** válasza:
100%

Például én. Most jelen pillanatban nincs szükségem párkapcsolatra... miért? Na ez maradjon az én titkom.

Lényeg, hogy van és nem csak egy vagy több csalódás okozhatja.

2011. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

alkalmazkodni kell,lemondásokkal jár,nem csinálhatod azt amit szeretnél,mert mindig számonkérés van.sokszor fel kell áldozni magad,és nem biztos,hogy a másik megteszi érted..jobb egyedül.

és igen, a csalódás is közrejátszik az én estemben.

2011. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly nyáron voltam így.

volt egy 2,5 éves kapcsolatom, abból át egy 3,5 éves kapcsolatba, ami a végére nagyon sz@r lett. Végre szakítottam, és marhára nem akartam másik kapcsolatot, mert ennyi rossz, ellaposodott, unalmas kapcsolat után, nagyon nagyon jól esett egy kis szabadság, bulizás barátnővel, csajos esték, haverok, szabadság.

Aztán megismertem a mostani páromat, és megváltozott a véleményem :)

2011. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem akarom becsapni a másikat. Az elkötelezettség nem az én műfajom, és nem szeretek kompromisszumot se kötni, márpedig egy kapcsolat rengeteg kompromisszummal jár. Lételemem a flört, márpedig azt nem lehet stabil kapcsolatban. Végül pedig nem tudom elképzelni, hogy bárkivel együtt éljek egy házban, és alkalmazkodjak a különféle szokásaihoz, hogy mindig ott legyen, és ne csinálhassam azt, amit akarok.
2011. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszakom. Akkor azért nem akartam, mert addig mindig volt valakim, épp akkor is egy szakítás után voltam és szerettem volna egyedül lenni, flörtölgetni, ilyesmik. Érzelmileg sem álltam volna készen egy kapcsolatra, becsapni, hitegetni meg senkit nem akartam.


Azt viszont nem tudnám elképzelni, hogy mindig így gondoljam.

2011. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
10 év se vele-se nélküle kapcsolatomnak lett nemrég csúnya vége, egy darabig nem tudom elképzelni hogy bárkivel bármilyen formában megosszam az életem.
2011. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki:


Aktív ember vagyok, szeretek reggeltől-estig pörögni, szeretem, ha zajlik az élet, nem vagyok otthonülős típus. Szingliként berendezkedtem arra, hogy munka, tanulás, edzés, barátnőzés, kávézás ezzel-azzal, hétvégén bulizás, egyszóval egy perc szabadidőm nem volt (pontosabban a szabadidőmet is betábláztam).


Aztán egyszer csak jött egy pasi, aki sokkal komolyabban gondolta a kettőnk kapcsolatát, mint én. Ezzel a fiúval eleve nem is feküdtem le, mert nekem ez nem fért bele egy laza kapcsolatba, ő pedig igényelte, hogy minden este csináljunk valamit, minden nap találkozzunk, és persze a szexet is. Én pedig nem voltam hajlandó felrúgni a jól megszokott életemet, miatta. Sőt, még elég sokáig senki miatt sem.


DE aztán megismertem a páromat, akinek hasonló az életvitele, mint nekem, és pont ezért el sem várja, hogy egész nap csak vele foglalkozzak, éljük az életünket, és nap végén otthon találkozunk, nem igényli folyamatosan, hogy eljárkáljunk, és ez most így nagyon jó. :)

2011. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gatlasos, szegyenlos es onbizalomhianyos srac vagyok, eddig minden lanyt elutasitottam, aki kozelebb akart volna kerulni hozzam, mert beijedtem (termeszetesen utolag belatom, hogy hulye voltam es csomo mindenrol rosszul gondolkoztam!)... viszont mar annyira zarkozott lettem, hogy magamtol sosem ismerkednek, megszoktam, hogy sokat vagyok egyedul, fura lenne egy komoly parkapcsolat, es nem is igazan tudom, hogy mi az, ami ki tudna mozditani ebbol az allapotbol.
2011. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Aki nem akar kapcsolatot hazudik. Fél az elutasítástól és ezzel leplezi a félelmét, hogy inkább a magányba menekül.
2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te már csak tudod. Rengeteg ember van, akinek egyszerűen nincs szüksége rá.
2011. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!