Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Márki-Zay holnap...

Szerintetek Márki-Zay holnap már a vita elején elsüti a "Gyurcsány" ütőkártyát Dobrev ellen, hogy már a műsor kezdetén destabilizálja a bolgár elméjét?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Hogy tönkretegye a vitát és érdemi kérdések helyett erről legyen szó? Igen
2021. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Magyarázkodni fog a vállalhatatlan kijelentései után. Dobrev Klára pedig nem bolgár, hanem magyar. Vannak bolgár felmenői. Nekem meg vannak német felmenőim, akkor szerinted én nem vagyok magyar? Senki sem magyar, aki vissza tudná vezetni vérvonalát a turultojásig?


Na, ez az a szélsőjobbos tempó, amiből nem kérünk, és amit meg akarunk most már haladni.


Nem Dobrevre szavaztam az első körben, de rá szavazok a másodikban. Teljesen vállalhatatlan ez a Márki-Zay-banda.

2021. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
#2. Sötétséged határtalan.
2021. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Yeah!
2021. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
#2: Egyetértek
2021. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

3 Ezt a kérdezőnek írd.


Tipikus Márki-Zay szekta. A vállalhatatlan kijelentése után még neki áll feljebb. Pofám leszakad.

2021. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem Dobrev Klára az utolsó előtti személy, aki vállalhatatlan kijelentésekről beszélhet és ilyesmit sérelmezhet…

Gyurcsány pedig az utolsó.


Ha Dobrev elvált volna akkor és ott, illetve nem lett volna a 2010 előtti kormány tagja, akkor sérelmezhetne Ilyesmit.

2021. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért, mikor mondott Dobrev ilyeneket, hogy nem magyar, akinek vannak nem magyar felmenői? Szerintem sosem.
2021. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha Marki-Zay nem nyer, akkor a kutyák bejutnak a parlamentbe. Nekem mindkettő tetszik, de inkább MZP.
2021. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

B*zizza a Fideszt, Orban gyereket hordja le, hazaarulonak hivja Dobrev Klarat meg az ellenzek tobbi szemelyet, hazaarulonak nevezi a SZAVAZOKAT akik Dobrev Klarara szavaznak/szavaztak, Gyurcsanyozgat ahogy a fidesz, de azert keri Dobrev Klara tamogatasat. Elegge undorito.


En ertem hogy meg akarja nyerni a valasztast, de azert ne kezdjunk mar b*zizni jobbra balra mint egy 12 eves kisgyerek.


Szamomra ez nagyon aggressziv es elfogadhatatlan, kulturalatlan.


En szerintem nem kene megint egy radikalis jobboldali idiota kormanyra, ezen felul eros kereszteny nezetekkel es hasonlo aggresszivitassal es hatalom ehseggel, mint Orban Viktor.


Sajat bevallasa szerint egy eros kereszteny, jobboldali, "csalodott" fideszes szavazo es mar a kezdetek ota nem ert egyet az ellenzek nezeteivel.


Milyen erdekes, hogy eddig az osszefogas szepen alakult, Orban vs Ellenzek volt.


Most, hogy MZP megorult, b*zizgat jobbra balra meg hazaarulo mindenki, felrugta az osszefogast es szignifikansan megosztja a szavazokat, azaz ma mar nem ellenzek vs fidesz van, hanem ellenzek - mzp - fidesz.


Milyen erdekes, volt fideszes szavazo, jobboldali, gyurcsanyozgat, es a fidesz javara cselekszik azzal, hogy felrugja az osszefogast, megosztja a szavazokat.

2021. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!