Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egy újabb taxisblokád...

Ha lenne egy újabb taxisblokád szerű megmozdulás az üzemanyagárak miatt, csökkentené a Fidesz az árakat?

Figyelt kérdés

A taxisblokád idején az összes parlamentben ülő öltönyösnek barna lett a bugyija, eléggé betojtak, de jogosan.A taxisblokád is jogos volt.


Vajon a kormány elkezdené-e csökkenteni az árakat, egy ilyen után?


2021. okt. 12. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz újra semmiféle taxisblokád. A közúti áruszállítók kiszámlázzák a többletköltséget. A magánautósok egy hónap után nagyjából 1000 (ezer) forinttal fizetnek többet 20 litert tankolva. Aki autót tart, azoknak nem lehet gond ezt kifizetni.
2021. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hypno ***** válasza:
68%
Az akkor más volt. Olyasmi már nemigen fordulhatna elő.
2021. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor hatósági ár volt és sokkal brutálisabb áremelkedés (%osan) Most egyik sem áll fenn. Amúgy az árakat végkép nem a Fidesz határozza meg, hanem a piac meg a kúthálózatok.
2021. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az üzemanyagokon levő adókat a kormány befolyásolja.
2021. okt. 12. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:

4:

Az adó nem üzemanyagár, hanem adó.

2021. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hypno ***** válasza:

#5


De a vételárban ki kell fizetni. Még olyan adó is van, amit akkor kell fizetni, ha nagyon olcsó lenne a nyersolaj.

2021. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6:

Nálunk ez a megszokott forma. Az USA-ban a blokkon magát a termék árát látod, és alatta pluszban az adót.

Nálunk nincs külön föltüntetve az adó, csak a végösszeget látod bármit vásárolva.

2021. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hypno ***** válasza:

#7


Az most mindegy.

Engem rohadtul nem érdekel, hogy hányféle tételből jön ki a végösszeg és ebből mennyi a termék értéke, csak az, hogy mennyit kell kicsengetni 1 liter benzinért.

Az meg kiba qrva sok jelenleg.


A napokban valahol láttam is mit mondott Szíjjártó arról, hogy ez miért a kormány hibája. 🤣

Bár ő nem a saját kormányára gondolt.

2021. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

Nekem nem gond 1000 forinttal többet fizetni 20 liter benzinért (egy hónap alatt emelkedett az ár ennyire), de ha kétezerrel kell többet fizetni 20 liter benzinért, nekem az se gond.

2021. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érthetőbben: hetente tankolok 20 litert.
2021. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!