Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már hogy nem a szívetekre...

Volt már hogy nem a szívetekre hallgattatok egy választásnál hanem az eszetekre? Milyen pártok vagy jelöltek esetében és miért?

Figyelt kérdés
2-3 mondatot írnátok róla.

2021. okt. 12. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Négy éve, a legesélyeseb ellenzéki jelölt felénk jobbikos volt, pedig LMP szavazó voltam akkoriban, és egyéniben rá szavaztam.
2021. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Fidesz -> polgári-keresztény-konzervatív értékrendjével folytatja a kommunisták uralma előtti társadalompolitikát.
2021. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem soha. Mindig arra szavaztam akit a legérdemesebbnek találtam. Amíg Schiffer volt az LMP elnöke addig rájuk, azóta a kutyákra, most pedig MZPre.
2021. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem szívvel szavaztam. Mindig elolvasom, hogy melyik párt mit kínál a felmerülő problémákra, és mi az elképzelésük arról, hogy pl a világgazdaság keletre tolódott, vagy a migráció mint probléma mit hoz a jövőben. De írhatnám azt is, hogy mi lesz a családpolitikával, és a magyar termékek állami védelmével. Aki ezekre csak üres panelekkel szolgál "válaszként", arra nem szavazok.
2021. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
2002-ben Medgyessyre szavaztam, pedig jobboldali szavazó vagyok.
2021. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!