Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma a rádióban hallgattam...

Jeverezi kérdése:

Ma a rádióban hallgattam ahogy beszélt Orbán lehet hogy megőrült? Annyi téveszmét összehordani sok volt.

Figyelt kérdés
Ma megdöbbentem mikor reggelizés közben hallgattam Orbán interjút a kossuthon talán. Mintha téveszmék gyötörnék Orbánt annyi butaságot, összeesküvés elméletet gyártott és nagy magabiztossággal kinyilatkoztatott. Vagy ez csak a retorika része lehet? Politikai fogás? Mit gondoltotk?

2017. júl. 7. 10:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Ő egy képviselő. Akiket képvisel azoknak tetszik, azokból van sok. És végülis egy politikusnak az a lényeg, nem?
2017. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Csak épp szerzett kétmillió szavazót. Azaz nem szerzett, megtartott. Azok erre kíváncsiak. De az se kevésbé roggyant, aki direkt hallgatja.
2017. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Be kellene linkelni a beszédet.
2017. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki gyakran hallgatja az szerintem sok újdonságot nem talált benne, még mindig a menekültekkel van elfoglalva nagyrészt. Egyébként aki akarja meghallgathatja:


https://www.youtube.com/watch?v=xypp4ouHnTA

2017. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Tegnap néztem a híradóban, ezt mondta a Dagály alapkőletételénél:


"A modern világban nem a pénz a legfontosabb – bár vannak ilyen elméletek is –, hanem a bizalom. Pénzt majd csinálunk valahogy, úgy még soha nem volt, hogy valahogy ne lett volna..."


A drága Miniszter Elnök Urunknak ez a koncepciója a pénzről.

2017. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 kovpet ***** válasza:
100%

"hanem a bizalom"


Úgy mondja, mintha több bizalom lenne az irányában az emberekben, mint amennyi pénzt kap tőlük.

Másrészt, akinek 700 ezer forint megtakarítása van csak (a vagyonnyilatkozata szerint, ugye) úgy, hogy közben egy ország miniszterelnöke, annak a pénzről sem nagyon kellene beszélnie, mert nem ért hozzá.

2017. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

"...lehet hogy megőrült?"


Lehet?

2017. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Már majd 20 éve is egy elmebeteg volt az első Orbánkormány alatt, azóta csak nőttek a belső démonainak száma.


Szerinted mért ő ellenkezett a legjobban mikor vitatéma volt hogy a politikusokat kötelezően pszihiáterek vizsgálják?


Egy gyűlölködő demagóg figura, Hitler és közte annyi a különbség hogy, őőő , izzéééé ja semmi.

2017. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

"Safranek78 nevű felhasználó válasza:


Be kellene linkelni a beszédet."


És mi akadályoz benne?

2017. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Ez az állandó ,,ellenséggyártás"(Soros Gyuri,Simicska,migráncsok,CEU,Brüsszel,libsik és a többi)arra való,hogy elterelje a nép figyelmét a valódi problémákról,tehát a rothadó egészségügyről és oktatásról meg az elhatalmasodó pénzlenyúlásokról.

Ez egy politikai fogás,ami egyébként bizonyos embereknél meglepően hatékonyan működik is.


Sokszor mondják,hogy Orbán paranoid skizofrén azért van ennyi képzelt ellensége viszont szerintem meglehetősen tudatosan csinálja azt amit csinál. De gyébként tényleg van némi idegrendszeri problémája kedves vezetőnknek,nem véletlen röppenek fel a pletykák időnként az ausztriai gyógykezelésekről. Érdemes figyelni a testbeszédét ahogy állandóan gombolgatja az öltönyét,nézeget jobbra-balra és nyalogatja a szája szélét mintha kóros nyálhiánya lenne. Különösen akkor csinálja ezt,ha valami kényes téma kerül elő.

2017. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!