Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek arról, hogy Orbán 100 milliárdokat ömlesztett a fociba? A magyar válogatottat tavaly elverték hentesek, portások, és halászok.

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Fogjátok már fel hogy vannak fontos dolgok az országban, mint a foci és a kisvasút és vannak felesleges hazug ellenzéki kapálózások, mint az egészségügy és az oktatás, vagy épp a korrupció.

Magyarország 1000 éve volt, most is van és tökéletesen működik és még 1000 éven át lesz. Aki mást állít hazudik, de a fidesz soha, mert ők nem olyan sorospártok mint az ellenzékiek.

2018. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

#1


Ennyi! Sieg Heil!

2018. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Hiába mondasz bármit is, sok fideszes azért fideszes mert nincs alternativa
2018. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Orbán egy beteg ember, mániás depresszióban szenved, az a mániája hogy a foci a legfontosabb.

Már rég bekellett volna vezetni a miniszterelnököknél is a pályaalkalmassági vizsgálatot, ha járművet nem vezethet beteg a vezetésre alkalmatlan ember akkor Országot miért vezethet???

2018. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én baromira élveztem az EB szereplést, a meccseket, és az eredménnyel is elégedettek lehetünk. Amúgy meg nem Orbán Viktor találta fel sem a stadiont, sem a focit, sem sporttámogatást, nincs új a nap alatt. Csak most sikeresebbek lettünk ebben is.
2018. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

"Hiába mondasz bármit is, sok fideszes azért fideszes mert nincs alternativa"


Igen, vagy inkább azért, mert szektásak.

Alternatíva nekem sincs, mégsem vagyok fideszes. Rákosi alatt sem volt alternatíva, mégis csomóan gyűlölték a rendszert.

2018. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez van. Keveset rakott bele. Többet kell. Mit nem értesz ?
2018. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Kis pénz kis foci.


A mondás elfelejti hogy Orbán mércéjén semmi se drága ha lophat belőle.

2018. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Miben lettünk sikeresebbek? Még Luxemburgtól is kikaptunk. Mellesleg náluk az oktatás is jobb. Kis maffiavezérünk él-hal a fociért, szarik rá hogy a kórházakban megdöglenek az emberek. Ha meg már felhúzott ennyi stadiont, adhatna pénzt a hasznosításukra is. Nyilván többen örülnének egy Elton John koncertnek mint ezeknek a kétballábasoknak.

2018. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: "Csak most sikeresebbek lettünk ebben is." Hát, nekem ez nem tűnt fel.
2018. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!