Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ami nem szimpatikus...

Mi az ami nem szimpatikus nektek Márki Zay Péterben?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nőellenes, agresszív, roma, hazug, nagyképű, mindig visszavonja, amit mond és magyarázkodik, hogy nem is úgy volt, férfiatlan és köpönyegforgató
2021. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Anti-szociális, konzervatív, beképzelt, egoista, arrogáns, szavahihetetlen, cinikus, nem vállalja a kimondott szavait.
2021. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Mivel még viszonylag új a politikában, sokszor meggondolatlanul nyilatkozik és kimondja amit gondol. Egy politikusnak megfontoltabbnak kellene lennie. Más bajom nem igazán van vele
2021. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Az, ahogy gondolkodik a nőkről, női szerepekről. Az sem tetszik, hogy ennyire vallásos. Én mindig kerültem az ilyen embereket. Nem tetszik az arrogáns nyomulása. És beképzeltnek is tartom. Szerintem mindenkit lenéz, mindenkinél mindent jobban tud.
2021. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!