Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Péter, ne hazudj korán reggel!(?)

Péter, ne hazudj korán reggel!(?)

Figyelt kérdés

Márki-Zay Péter a 444-nek adott interjút, amelyben többek között azt mondta, ő Gyurcsány Ferenc vétója miatt nem vehetett részt a hatpárti egyeztetéseken. Gyurcsány Ferenc szerint azonban a miniszterelnök-jelölt nem mond igazat.


"Hiába voltam kezdeményezője 2020-ban az összefogásról szóló tárgyalásoknak, részese ezeknek már nem lehettem. Méghozzá Gyurcsány Ferenc miatt, ő vétózta meg, hogy a civilek képviseletében ott lehessek a hatpárti egyeztetéseken" - fogalmazott Márki-Zay az interjúban.


Gyurcsány a Facebookon reagált, azt írta: "itt van előttem a pártelnökök 2020. október 1-i tanácskozásának jegyzőkönyve. Fájdalom Péter, de a jegyzőkönyv szerint nem mondasz igazat. Valójában senki, még az előterjesztő se akarta az MMM-et bevonni a pártközi együttműködésbe, mert az ugye nem párt. (A hatpártiban nemzeti vagy európai kepvuselettel rendelkező pártok működtek együtt. Ez volt a szabály.) Szóval senki."


Szerinte Fekete-Győr András előterjesztésére közös döntés az volt, hogy megbízottaik rendszeresen találkoznak Márki-Zayjal, és egyeztetnek, ez így is történt.


"Az ezt követő, még októberben lezajlott első találkozótok jegyzőkönyve is itt van. Aszerint te fel se vetetted, hogy csatlakozni kívántok a hatpárti egyeztetésen. Az ellenzék közös programjának lehetséges elemeiről tárgyaltatok. Mondd, neked nem gyanús, hogy mindenhol engem látsz? Na mindegy. Legalább megvan a mai hazugság. Ezután talán könnyebb napunk lesz" - fogalmazott a DK elnöke.



2021. okt. 13. 10:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, itt inkább a veszekedés megy, mint az Összefogás....🤔🤔🤗
2021. okt. 13. 10:30
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hazugságvizsgálat műfajában Gyurcsánynak 2006-ban illant el a maradék hitele.
2021. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Majd megint elnézést kér:)
2021. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindkettő hazudik, csak másképp.
2021. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Tudja keverni a kártyákat Gyurcsány. Komoly esélyes miniszterelnöknek egy civil? Akkor kizárólag pártokkal tárgyalunk!
2021. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen hatékony baloldali önmegsemmisítés mellett nem is kell a Fidesznek túlgondolnia a kampányt. Hogy fognak ezek együtt kormányozni?
2021. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Gyurcsány szerintem nem a leghitelesebb személy, aki az igazságról papolhat.

Máskülönben attól függetlenül, hogy mi szerepelt a jegyzőkönyvben, elég nyilvánvaló, hogy neki állt a leginkább érdekében, hogy ne vehessen részt az egyeztetéseken. A többiek ebben követték.

2021. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:
31%

"neki állt a leginkább érdekében, hogy ne vehessen részt az egyeztetéseken"


Miért is? Mekkora súlya volt Márki-Zaynak? A többiek miért nem kérték, hogy vegyék be az egyeztetésbe? Márki-Zay miért nem kérte?

2021. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 steven95 ***** válasza:
60%
Szép önreferencia ez Feritől.
2021. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hazudtunk reggel, délben, este! Ki is mondta ezt, lári-fári?
2021. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!