Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az amatőr Márki-Zay Pétert...

Az amatőr Márki-Zay Pétert ismét hazugságon kapták. Miért hazudik kényszeresen Márki-Zay?

Figyelt kérdés

A minap azt hazudta, hogy vele vannak a jobbikos alapszervezetek, amit Tóth Viktor, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3. választókerületének előválasztáson győztes képviselőjelöltje határozottan cáfolt, hozzátéve, hogy:


"Önmérséklet, szerénység, kompromisszumkészség!" "arra fogok a második fordulóban, aki az említett három erényt a legszorgalmasabb gyakorolja és erre inti a követőit is!"


Ma újra hazugságon kapták a kényszeresen hazudozó Márki-Zay Pétert.


Azt hazudta, hogy "Hiába voltam kezdeményezője 2020-ban az összefogásról szóló tárgyalásoknak, részese ezeknek már nem lehettem. Méghozzá Gyurcsány Ferenc miatt, ő vétózta meg, hogy a civilek képviseletében ott lehessek a hatpárti egyeztetéseken."


A pártelnökök 2020. október 1-i tanácskozásának jegyzőkönyve azonban nem ezt támasztja alá. SENKI - tehát nem konkrétan Gyurcsány - nem akarta Márki-Zay mozgalmát bevonni a hatpárti együttműködésbe, mert az nem egy párt. Fekete-Győr András előterjesztésére a közös döntés az volt, hogy a hatpárti együttműködés megbízottjai rendszeresen találkoznak Márki-Zay-jal, és egyeztetnek vele. Ez így is történt. Az első találkozó jegyzőkönyve pedig arról tanúskodik, hogy Márki-Zay fel sem vetette, hogy csatlakozni akar a hatpárti együttműködéshez.


Ismét hazudott Márki-Zay. Ráadásul minden amatőr lépése után sértődötten durcáskodik, cinikusan és gyáván nem vállalja a szavait, és még neki áll feljebb, hogy hazugságon érték. A vállalhatatlan, hazaárulózós kijelentését arra fogta, hogy fáradt volt és keveset aludt. Hogy lehet komolyan venni egy ennyire amatőr embert?



2021. okt. 13. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Szánalmas ez a vergődés már és ahogy kiforgatják a szavait.

Számomra sokkal fontosabb, hogy becsületes, felkészült és korrupcióellenes, mint ezek a béna félreértelmezések. Akinek a cirkusz kell, az szavazzon a DK-ra.

Csak felfelé!

2021. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Gyurcsánytól tanulta.
2021. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, mégsem becsületes, inkább amatőr és hazug. Komolyan azt gondolja, hogy beleböfög egy hazugságot az éterbe, és nem fogják megcáfolni a hazugságait? Egy ennyire amatőr és felelőtlen ember nem lehet kormányfő.
2021. okt. 13. 11:44
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

1# olyan becsületes, hogy egy politikus társát azzal fenyegette meg, hogy ugye van neked egy szép lányod? Ugye nem akarod, hogy baja essen...

Nő ezért jogerősen elítélték Márkit!!! Ilyen f@sz@ csávó!

2021. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
19%

"ahogy kiforgatják a szavait"


Ki forgatja ki?

2021. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Jajj, úristen, nem mondott igazat, mi lesz most velünk? :D

Nincs jobb dolgotok amúgy mint ezeket másolgatni állandóan kérdésekbe?

2021. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Gyurcsány szerintem nem a leghitelesebb személy, aki az igazságról papolhat.

Máskülönben attól függetlenül, hogy mi szerepelt a jegyzőkönyvben, elég nyilvánvaló, hogy neki állt a leginkább érdekében, hogy ne vehessen részt az egyeztetéseken. A többiek ebben követték.


Ezekkel a kicsinyes lejáratási próbálkozásokkal csak magatok ellen dolgoztok. Kontraproduktív, amit műveltek.

2021. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

6# miről beszélsz.

Márki egoista, hazudik, bűncselekményt követett el... te azt hiszed, hogy ha én ezt leírom, akkor Fideszes vagyok és tele a gatyám???

Elárulom, egyik sem igaz.

Azért írtam le, mert semmit sem tudok Markiról, aztán istenítitek, mert csaka mocskosorbán létezik a fejezetben.

Ti meg a saját juhaitokat is rabiznátok egy farkasra, ha megígéri, hogy megeszi a szomszédét....😲🤯

2021. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Bocs 7# esnek írtam
2021. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:)))
2021. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!