Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony visszalépése Gyurcsá...

Karácsony visszalépése Gyurcsány nyomására (zsarolására) történt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 13:42
A kérdező szavazást indított:
valószínű
nem tudom
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Kövezzetek meg, bár bizonyitek hianyaban nehez megallapitani, de olyan hihetetlen lenne? Szerintem nem. A vezerelvű politikusok nehezen tűrik a konkurenciat.
2021. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert akkor Dobrevet támogatná. Ehelyett beállt Márki-Zay mögé, de a tábora nem követte őt a jobboldalra. Indirekt módon, akaratán kívül egyébként tényleg Dobrevet támogatja, mert a szavazóinak nagy része Dobrevre szavaz át.
2021. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem igaz. A kornyezetembe meg a 85 eves nagyanyam is karacsonyra szavazott, azt mondta esze agaban sincs dobrevre szavazni gyurcsany miatt. Az osszes karacsony, vagy jakab szavazo ismerosom mzp-re szavaz. Es bar nem reprezentativ, de igy kijelenteni egyszeru hazugsag.
2021. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
3 Én pontosan az ellenkezőjét tapasztalom, az pedig tény, hogy a szövetségesei nem követték őt Márki-Zay mögé, egyik vele szövetséges párt sem.
2021. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A visszalépése szerintem nem. Mindenesetre jó a műsor. Karácsony azt mondja, hogy Gyurcsány sms-ben szokta zsarolni, ő meg ezeket elmentette. Gyurcsány meg azt mondja,
2021. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hogy akkor hozza nyilvánosságra (előző folytatása, bocsi, idő előtt elküldtem).
2021. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Es az, hogy ezek a mara semmitmondo kis partok, mint az mszp, lmp hova allnak szerinted barmifele jelentoseggel bir? Hidd el a kutyat se erdekli. Sokkal lenyegesebb, hogy a kozszereplok es nevesebb politikusok ki melle allnak be, es az mzp. Nezd mar meg dobrev tamogatoit, egy letűnt kor, mára szinte noname politikusai. El nem tudom kepzelni, hogy valaki pl. Barabás Richárd a párbeszéd szóvivője hatasara szavazna dobrevre. :D
2021. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2# pontosan igazad van, CSAK Gyurcsány ezt előre, pontosan tudta!

Tudod az volt a taktika, hogy előtérbe tolja Karácsonyt Márkit akarták kiütni...de Karácsony ki tudja miért visszalépett... majd kiderül, hogy mi volt az igazi oka.

Aztán valahogy hirtelen a Karácsony szavazók nem álltak be Márki mögé...na ez sem véletlen!!

2021. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küldje az sms-t, kiváncsian várjuk. De már elég legyen a név nélküli, bizonyíték nélküli vádaskodásból.
2021. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Karácsony, hogy hogy most hirtelen le akar válni Gyurcsányról? És ki fogja ezután irányítani Karácsonyt?:)
2021. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!