Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-nak mi a programja?

A DK-nak mi a programja?

Figyelt kérdés
Néztem a miniszterelnök-jelölti vitát. Márki-Zay Péter a realitásokból indult ki, Dobrev Klára viszont csak ígérgetett, csak annyit mondott, hogy nyugati bérek kellenek, fizetésemelés, emberi jogok, női kvóta és hasonló baromságok. Nekem úgy tűnik, a DK a 2010 előtti felelőtlen ígérgetős politikát akarja visszahozni értelmes gazdasági elképzelések nélkül, de szerintem ebből az emberek jelentős részének már elege van, nem csak a 2010 utáni politikából. Mi végülis a DK programja?

2021. okt. 14. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy győzzenek 😂 nem divat mostanság programokat csinálni, azt is csak mutiba lehetőleg úgy hogy minden társadalmi csoportnak beígérjen valamit, de egyetlen csoporttól se vegyen el. Programok helyett szólamokról szól a politika mostanában.
2021. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
O1G <-ez.
2021. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Lopj, csalj, hazudj, és a zsebem nagyra nő!
2021. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A DK kívágja a fideszt.
2021. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

1, Ha annyira kíváncsi vagy rá, miért nem nézed meg. Nyilvános.

2. Ha nem érted a mondandót, inkább megérteni igyekezz, nem fröcsögni. Ez fideszes mentalitás. Egyébként eddig úgy pár milliószor mondták el legalább ezren, hogy egyetlen köös program van, amit mindenki aláírt, kötelezve magát, hogy azt és csakis azt hajtja végre, nem hátrál ki és nem szabotál.

3. A két jelölt igyekezett úgy fogalmazni, ahogy a saját véleménye szerint a legtöbb embert tudja megszólítani. A szöveg stílusa más volt, a tartalom azonos. Gyengébbek kedvéért a vitavezető mindkettőtől többször is megkérdezte, egyetért-e a másik előbb mondott szavaival. Mindig mindegyik igennel válaszolt, csak igyekezett hozzátenni, ő mitől csinálná mégis jobban.Egy ilyen vitának éppen ez a lényege.

2021. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Én bizony rákerestem, de nem találtam Dobrev miniszterelnöki programját. Esetleg linkelnéd?


Karácsonyé is fent van, Márki Zay Péteré is fent van.

Dobrevé hol van?

Én bizony csak a legutóbbi országyűlési választási DK-s programot találtam meg.

2021. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
A rövidtávú, hogy reggelizik. A hosszabbtávú, hogy vacsorázik is.
2021. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megemeljük a fizetést! Azonnal! Nem, 30%-ot, a DUPLÁJÁRA! Ingyen rezsi! Európai minimálbér! Mindezt a korrupt politikusok vagyonának elkobzásából, illetve a gazdagok (1 millió nettó vagy bruttó felett, nem mindegy...) megadóztatásából.


Mese, mese, meskete!

2021. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ingyen lesz minden
2021. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9:


Eljön végre a kommunizmus? :D

2021. okt. 14. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!