Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ egyik tagja egyszer...

VZ2 kérdése:

A FIDESZ egyik tagja egyszer mondott egy ilyesmi mondatot: A fidesz egy olyan vállalkozás, amelynek Magyarország a székhelye. Ki mondta ezt a mondatot, és mi volt pontosan ez a mondat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem hogy Simicska mondta.

Ő volt ott az ész, a többi csak visszhang...

Szó szerint nem tudom, de így működik a Fidesz: itt a központ, itt csinálják a "melót", és külföldön szórják, szórakozzák el két kézzel!

Úgy mint a régi magyar nemesek, csak ezek még ráadásul primitív, agyhalott majmok is!

2021. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

#1 Szóval te sem TUDOD ki mondta és mit mondott, de EMLÉKSZEL, hogy a fidesz rossz és erről szólt.

Aha

2021. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

2 - mivel én igen magasról lesz@rom a Fideszt, és az összes tagját, így nem jegyeztem meg szó szerint, de úgy látom te sem...

Azért abban biztos lehetsz, hogy minden értelmes mondat a Fideszben Simicskától származott - csak azt te nem érted, nem a te szinted!

Neked a Bayer-Rogán szint a megfelelő.

Kell ilyen is, ezek tudnak nagy erővel tapsikolni.

2021. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!