Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El fogják majd fogadni az...

El fogják majd fogadni az előválasztás győztesét az ellenzékiek?

Figyelt kérdés

Olvasgatok fórumokat aztán már most szimpátiától függően az esetleges Dobrev/MZP győzelmet azzal próbálják magyarázni, hogy a Fidesz mozgósított mellettük.


(miközben szerintem ebbe a Fidesznek nagyon nem volt miért beleszólni, mert egy országos mozgósítást bármelyik jelölt mellett nem lehetett volna úgy levezényelni hogy az ne derüljön ki, az meg hogy a Magyar Nemzet, Origo milyen hangnemben ír a jelöltekről szerintem kb. mindegy mert tuti nem az ő olvasóik álltak sorba hogy szavazhassanak)



2021. okt. 17. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Bármelyik jelölt nyer én akkor se hiszem, hogy csalás történt.
Ha Dobrev nyer az tuti csak amiatt lesz, mert a Fidesz segítette.
Ha MZP nyer az tuti csak amiatt lesz, mert a Fidesz segítette.
A DK a Fidesz nélkül csalta el a választásokat.
MZP a Fidesz nélkül csalta el a választásokat.
Fideszes vagyok, csak örömködni jöttem, hogy eddig tartott a nagy összefogás.
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha Gyurcsotany azt mondja a nyuggereknek, hogy menjetek Markira szavazni, akkor el fognak menni ne aggódj
2021. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 B.112-es ügynök ***** válasza:
26%
Majd a fidesz mozgósítja a focihuligánjait és lesz nemulass.
2021. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:
59%

#1


Ilyet biztosan nem fog mondani, mert országosan csak pártlisták lesznek, Csongrádban meg anélkül is megválasztják.

2021. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: az utolsó hírek szerint 14 pont hátrányban volt Lázárral szemben.
2021. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csongárd 4-ben 51,78%-ot kapott Lázár legutóbb, szerintem tudják ők azt hozni megint. (közel 72%-os részvételi arány mellett)
2021. okt. 17. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Senkinek nem volt megtiltva, hogy szavazzon az előválasztáson, így megkérdőjelezhetni sem lehet annak eredményét.

A másik oldalon ott a kérdés, hogy mi értelme volt az egész színjátéknak, ha az eredményt úgysem veszik figyelembe.


Összességében annyit látok az egészből, hogy az emberek többségét hidegen hagyta az egész előválasztós akció.

2021. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 11:14

A vélemény buborék azért eléggé jellemző a mai kor társadalmára, aztán ha valami olyan történik amit vagy az egyik vagy a másik csoport elképzelhetetlennek tart akkor szerintem sokakban merülhet fel az, hogy ez csakis valami ármánykodás miatt történhetett meg.


De mondjuk majd kiderül, hogy a vesztes és a támogatói mennyire tudják elfogadni a kialakult eredményt.

2021. okt. 17. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!