Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek tényleg benyelik...

Fideszesek tényleg benyelik Orbán Viktor propagandáját? Az "ördögi Gyurcsány terv" szerint Gyurcsány egy konzervatív politikussal vereti meg saját feleségét az előválasztáson, hogy azzal végül Gyurcsány győzzön?

Figyelt kérdés

Ebből tisztán látszik hogy Márki-Zay Péter Gyurcsány embere?


(Pető Péter 24.hu cikke alapján: Márki-Zay most leváltotta az ellenzéket...)



2021. okt. 18. 09:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

9


Én ezt Budapesten tapasztaltam, mert ott voltam az eredményvárón egy jó pár aktivistával, és élőben valamint facebookon is követtem az eseményeket. Rengeteget kellett moderálnunk a sok dühös hozzászólás miatt.

2021. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%
A Fidesz csak addig tart, ameddig Orbán tart!
2021. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

8-as! Szerintem senki nem nyalta ki Dobrevet. Másrészt mi bajod van Dobrevvel?


Azt szajkózod, amit a FIdesz beléd sulykol.


Tényeket!!!!! Tényeket!!!!


Azt nem hoztok elő. Ha egy kormánypártinak feltesznek egy konkrét kérdést, nem válaszol, hanem elkezdi minősítgetni az ellenzéket an block, vagy személy szerint valaki ellenzékit.


Normális választ nem kap a kérdező.


Egyáltalán: miért ragaszkodtok annyira a Fideszhez?

2021. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mekkora egy elme ez a Gyurcsány?!

A saját felesége ellen elindította MZP-t, de előtte az ellenség megvezetésére Karácsonyozott egyet, hogy Rogánt és a hordáját megvezesse, aztán Karácsonyt mégis inkább oda ültette Jakab mellé, Fekete-Győrt eltakarította, mert Orosz Anna jobban néz ki, és őket beállította Márki-Zay mögé, Hillert viszont az asszony oldalára rendelte, majd az MSZP nagyon "értelmes" vezetését is Marky-Zay mögé állíttatta, hogy az asszony nehogy elbízza magát, amikor kikap MZP-től, aki jobban kiszolgálja őt, mint a saját felesége, a gyermekei édesanyja...


Édes Istenem, mekkora barmok járnak a Fidesz berkein belül, hogy ezeket az ótvar szövegeket beveszik!...


A Magyar Parlament hétfőn mástól sem zengett, csak a Gyurcsányozástól!


Hát nincs egy értelmes ember az egész tetves Fideszben, aki le tudna számolni ezzel a "csodalénnyel"?


Ja, nincs; senki nem akar úgy járni, mint Orbán, akivel Gyurcsány felmosta a padlót... (de lehet az is, hogy Orbán is a Gyurcsány embere, mert 12 év 2/3 után sem volt képes kivizsgáltatni és megbüntetni ezt az ördögfiókát...:)

2021. okt. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

13

Azért ragaszkodom hozzájuk, mert demokrácia van, és én döntök ebben az ügyben, nem pedig te. Te miért ragaszkodsz egy albán minőségű ellenzékhez? Csak azért mert ezzel tömik a fejed a 444-en, hogy ez jó, te pedig elhitted?

2021. okt. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

15-ös: ha ez demokrácia, akkor megeszem a kalapomat. Ez demokrácia? Amikor a választási törvény direkt úgy van szabva, hogy csak a kormánypárt nyerhet, amikor szállítják ide az ukrán szavazókat, amikor egy lakhatatlan házba a választás idejére beköltöztetnek rengeteg ukránt? Amikor az EU-s pályázatokon csak a csókosok nyerhetnek? Amikor dől az EU-s pénz és azt kamu beruházásokra költik, hogy "dübörögjön a gazdaság"?


Amikor megszabják egy közmunkásnak, hogy kire szavazzon? És fotót kérnek a szavazásáról? Mert ha nem teljesíti, akkor nem kap közmunkát sem.


Amikor jól képzett diplomások és szakemberek külföldön dolgoznak, itthon meg a kontárok maradnak, tisztelet a kivételnek?


Amikor nem adnak frekvenciát a Klubrádiónak, holott megfelelt minden követelménynek. És még csak nem is indokolják?


Amikor a kényes szerződéseket több évtizedre titkosítják? Hogy nem tudjuk meg, hogy a mi pénzünkből mégis mire költenek?


Amikor külföldön elítélt bűnözőket befogadnak és keblükre ölelnek, közben migránsoznak?


Amikor háborúból menekült embereket gazdasági bevándorlóknak neveznek és úgy bánnak velük, mint a férgekkel? (Én sem akarok tömeges bevándorlást, de ez a bánásmód nem keresztény emberhez méltó).


Amikor ők mondják meg, hogy melyik egyház egyház? És aki az elesetteken segít, attól megvonják a pénzt?


Amikor beleavatkoznak a magánéletbe (tévedés ne essék: nekem sem tetszik, hogy az utóbbi években már szinte divat lett, hogy valaki meleg)?


Sorolhatnám.....


Gondolom, erre csak azt tudod mondani, hogy Stop Gyurcsány, Stop Soros, Stop Brüsszel stb. stb.


De még sehol nem láttam értelmes indokolást arra, hogy miért Stop Brüsszel. Még nem láttam bizonyítékot arra, hogy Soros valóban be akar telepíteni több millió migránst.


Ilyen kérdésekre csak az a válasz, hogy elkezdik minősíteni a kérdezőt, az ellenzéket stb.


Ez a demokrácia?

2021. okt. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

16

Elég szavazóval bárki nyerhet. Ezt az ukránozós maszlagot meg hagyjuk már. Szerinted hány ukránt kell áthozni ide szavazni, hogy pl kitegyen mondjuk 3 mandátumot a voksuk? Hmmm? Meg Budapesten az polgármesterin nem volt gond, hogy külföldiek is szavaztak? Legyünk már következetesek.

Az meg nem a demokrácia hiánya, ha az EU nyugati struktúrája direkt olyan, hogy elszívja a munkaerőt mindenhonnan. Ott már rég gond van, ha csak így tudják magukat fenntartani.

Ezt a menekültes dumát hagyjuk. Ezer le lett írva, hogy miért. Te valami propagadnista vagy az ő érdekükben?

2021. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány ukrán lesz áthozva, mindenképpen nem demokratikus és nem tisztességes.


Nem az eredményével kell nézni, hanem azzal, hogy ez tisztességtelen eljárás.


És nem a nyugatiak szívják el a munkaerőt, mert ha itt megbecsülésben részesül valaki, hiába akarják elszívni.

2021. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

16-os: most sem tudtál konkrétumokat mondani, csak minősítettél. Hogy propagandista.


Sajnálatos, hogy az efféle kommunikáció sokaknak tetszik.

2021. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

18

De engem érdekel, hogy hány ukrán szavazott, és ez mennyi mandátumot hozott a jelenlétük. Az is érdekel, hogy miért pont ukránokat hoznak át? Szerbeket miért nem? Szlovákokat miért nem?

2021. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!