Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még épelméjű ember ebben...

Van még épelméjű ember ebben az országban, akit nem kap el a röhögőgörcs, mikor meglátja a legújabb, bugyutábbnál bugyutább fideszes gyurcsány show videókat?

Figyelt kérdés
A kedvencem mikor a háttér homályából előtűnik az ördögien mosolygó soros.
2021. okt. 18. 10:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Az zavaró a Gyurcsány show-ban, hogy nem vagyok rá kíváncsi, mégis youtube-on elég gyakran feldobja a videók elején, vagy közben, és még át se lehet ugrani 5 mp után.
2021. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
11: lásd a 3-ast, tiltsd le
2021. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kössétek össze a tévét egy laptoppal és akkor nem lesznek reklámok. Én egy üresjáratban 25W-ot fogyasztó Siemens Beetle melósgépet használok erre, sima HD tartalomhoz tökéletes. Egy Raspberry Pi Kodi-val még jobb.

Próbáltam adguard DNS szervereket, sosem működött megfelelően.

2021. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó de akkor műsor se lesz
2021. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

én nem bánnám, ha a Fidesz ilyenekkel folytatná a kampányt.

ez a videó olyan szinten dedó, annyira paródiának hat, hogy még 70-es IQ alatt is nehéz komolyan venni

az elmúlt évek alapján sokkal ütősebb technikákra képes a gépezetük

2021. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, olyan hangsúllyal beszél mint amikor az óvódában a kisgyerektől kérdezik, hogy na miért táncol gyúrcsány?
2021. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már én szégyellem magam miattuk. Politikai állástól függetlenül elképesztően szánalmas, hogy valaki így kampányol ahelyett, hogy a saját pártját és programját próbálná jó színben feltüntetni. Mintha egy ovis készítette volna ovisoknak.
2021. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Én facebookon amint feljön egy fidesz vagy kurmány finanszírozású hirdetés, rámegyek hogy jelentés->félrevezetés vagy csalás (mert hát tényleg csak az lehet, elolvasni azért nem szoktam) és ezután eltűnnek egy darabig. Youtubeon meg kell keresnem magát a videót amit reklábként beadnak és azt jelenteni ugyanígy csalásként. Egy darabig nyugtom van tőlük, irritáló primitív szharok.
2021. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Gyurcsány show mi?
2021. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18: olyat is tudsz választani, hogy "ettől a hirdetőtől ne mutasson többet", az hatékonyabb
2021. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!