Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem lesz abból bajom, ha...

Ugye nem lesz abból bajom, ha a pszichiáterrel való beszélgetésem során röhögőgörcsöm lesz?

Figyelt kérdés
Az ilyen hú de komoly, “hivatalos” mély beszélgetéseknél megfulladok a nevetéstől. Stresszes vagyok, talán így jön ki rajtam, és akármennyire röhögök, szégyellem magamat, de nem tudom abbahagyni! Most találkozom vele először, eddig mindegyik lepasszolt, mert “nagy falat vagyok” hiába mondtam nekik, hogy nem megenni kell! Megpróbálok komoly lenni, de ha nem megy, inkább elmegyek mosdóba, vagy nem is tudom. Arra is gondoltam már, hogy közvetlen a beszélgetés előtt eszek diót, attól fáj a nyelvem meg köhögnöm kell tőle, talán nem lesz erőm röhögcsélni miközben fuldoklom. Félek, hogy hülyén fogok viselkedni, márpedig nem szeretném, hogy emiatt megemelje a gyógyszeradagomat.
2021. szept. 26. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Asszem te tévedésben vagy milyen egy ilyen beszélgetés. A dokinak meg szólj hogy ez van, nem fog meglepődni: Cifrábbat is látott mint a stressztől nevetni valakit.
2021. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

😂😂 Jaj de jót nevettem. Imadom ezt a sztorit.


Mondd meg neki előre, hogy ez előfordulhat, és előre is elnézést kérsz. És pont emiatt valószínűleg nem is fog megtortenni. Ha meg mégis, akkor te szóltál előre..

2021. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már most röhögök. xd
2021. szept. 26. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
😂😂 Én szeretném ha ilyen páciensem is lenne néha. Tuti én is röhögnek veled.
2021. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Annyi tortenik, hogy a rohogest is kifizeted, ennyivel kevesebb ido marad masra. Kulonben sokmindent lattak, es neki nem okoz gondot. Mas, ha duhongenel.
2021. szept. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!