Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Fidesz figyelm...

Mit gondoltok a Fidesz figyelmeztetéseiről az előválasztással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akik a dolgok mögé látnak. Persze a csalónak a halála, ha leleplezik a csalását. Kocsis Máté szerint Márkizaj megágyaz GyF-nek: [link]


Dömötör Csaba pedig így Karácsony visszalép(tet)éséről: [link]


Tehát ez csak színjáték volt. Valóban nyitva kell tartanunk a szemünket, nehogy megvezessenek bennünket.


2021. okt. 18. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Te még hiszel a Fidesznek? Sajnállak!
2021. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyivel különb az ellenzéknek hinni?
2021. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Te meg a baloldali összefogásnak? Részvétem.
2021. okt. 18. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Én fidesz szimpatizánsként mondom hogy ez az MZP-Fletó összemosás nagyon gáz és erőltetett. Ezt már tényleg csak a legbutább droidok hiszik el akiknek fogalma nincs a közéletről.

Én MZP-nek is sok sikert kívánok és győzzön a jobb 2022-ben.

2021. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abból indulok ki amit Pécsen a Bama Fideszes hirportál előadott. Főcimben írva, hogy a városvezetés titokban eladta a Volvo buszokat, ami nem igaz 2005-ös VDL buszokat adtak el, amik 2 éve kivoltak vonva a forgalomból, ebből az összegből megvették a bérelt 2005 körül gyártott Mercédesz csuklos buszokat, amkire sokkal nagyobb szüksége van, mint a szoló buszokra.
2021. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2022-es választásig még örülhettek a Putyint másoló, diktatúrát kialakító, korrupt vezéreteknek. Azután jön a normális országvezetés! Lesz normális oktatás,egészségügyi ellátás,nyugdíj,és minden olyan dolog amire szüksége van a normálisan gondolkodó embereknek!
2021. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vajon,12 év alatt miért nem kaptak 13. havi nyugdíjat az idősek?Miért nem lehetett rendbe tenni az egészségügyet?Miért kell hülyeséget tanítani az iskolákban?Miért kell rabszolga módra dolgozni a gyárakban?
2021. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol vannak azok a minisztériumok, akikre az egészségügy az oktatás tartozik? Vagy Kásler lenne a fenomén? Akkora hülye a miniszterséghez, hogy az már fáj!
2021. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy letezhetnek fideszesek? foleg akik irni tudnak? de komolyan. azthittem 70iq folott egyertelmu mindenkinek hogy a fidesz egy szar..
2021. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!